Autoplius.lt automobilių apžvalgos

Mercedes-Benz EQA 2023 - 2024 m.

Puikios valdymo savybės ir pagirtinas viena įkrova nuvažiuojamas atstumas, taip trumpai galima apibūdinti Mercedes-Benz EQA. Prabanga dvelkiantis salonas ir pažangios elektronikos sistemos, leis komfortiškai mėgautis kasdienėmis ... Žiūrėti apžvalgą »

KGM Torres 2023 - 2024 m.

2022 metais SsangYong nutarė pasikeisti vardą - tapo KGM ir į rinką atkeliavo su Torres modeliu. Visureigiams būdinga išvaizda, visų varančiųjų ratų pavara ir centrinė blokiruotė, leis drąsiai nusukti nuo asfalto. ... Žiūrėti apžvalgą »

Toyota Prius 2023 - 2024 m.

Penktosios kartos Toyota Prius į gatves išriedėjo kardinaliai pasikeitęs ir su itin efektyvia hibridine pavara. Komfortiška važiuoklė ir itin taupios degalų sąnaudos leis mėgaitos ne tik miesto, bet ir užmiesčio kelionėmis. ... Žiūrėti apžvalgą »

Toyota Corolla Cross 2020 - 2024 m.

Toyota Corolla Cross siūlo praktiškumą, ekonomiškumą ir komfortą, o jeigu reikia didesnio pravažumo, visų varančiųjų ratų pavarą. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda Civic 2021 - 2024 m.

Vienuoliktoji Honda Civic karta - ekonomiškas ir dinamiškas automobilis, kuris leis mėgautis ne tik paklusnumu vingiuotuose keliuose, bet tiek komfortu, tiek erdve. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi S3 2020 - 2024 m.

Išraiškingų linijų, sportiškas ir puikiai tinkantis kasdienai, tačiau visas savo gerąsias valdymo savybes atskleidžiantis vingiuotuose užmiesčio keliuose - Audi S3. Pasiržiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Dacia Jogger 2021 - 2024 m.

Dacia Jogger - puikiai subalansuotas automobilis, kuris siūlo miniveno erdvumą ir visureigio privalumus. Pasirinkus versiją su 7 sėdimomis vietomis, praktiškumo ir universalumo derinys puikiai tiks gausesnėms šeimoms. Pasižiūrėkite ... Žiūrėti apžvalgą »

Toyota Yaris Cross 2020 - 2024 m.

Toyota Yaris Cross, puiki alternatyva, nenorintiems didelio automobilio. Pravažus, lengvai valdomas, o pasirinkus hibridinę pavarą, labai ekonomiškas. Yaris Cross, tiks tiek miesto kelionėms, tiek nuotykiams užmiestyje (yra galimybė, ... Žiūrėti apžvalgą »

Cupra Formentor 2020 - 2024 m.

Pirmasis Cupra gamintojo modelis - Formentor. Automobilis patiks tiems, kurie vertina išskirtinę išvaizdą ir sportišką vairavimą. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

BMW X6 2019 - 2024 m.

Puikiai daugeliui atpažįstamas siluetas - BMW X6. Premium segmento automobilis didelis, tačiau sportiškas, komfortiškas ir žavintis savo valdymo savybėmis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi Q3 2018 - 2024 m.

Antrosios kartos Audi Q3 - kompaktiškas SUV segmento atstovas patrauklus ne tik dėl dailaus dizaino, bet ir dėl aukštesnio komforto lygio, erdvės pojūčio salone, bei inovatyvių vairuotojo pagalbos sistemų. Pasižiūrėkite video ... Žiūrėti apžvalgą »

Toyota Camry 2018 - 2024 m.

Toyota Camry - ekonomiškas ir labai komfortiškas automobilis, puikiai tiks net ir gausesnėms šeimoms, nes tokia salono ir bagažo erdve gali pasigirti retas sedanas. Pasižūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

BMW 3 serija (G20/G21) 2019 - 2024 m.

Septintoji trečios serijos BMW karta, pasiūlys balansą tarp komfortiško vairavimo ir sportiškumo. Automobilis ganėtinai erdvus, praktiškas, puikiai valdomas ir turi nemažai pažangių technologijų. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Lexus RX 2015 - 2022 m.

Lexus RX - aukštą patikimimo reitingą turintis automobilis. Komfortiškas, turintis kokybišką ir jaukią interjero erdvę bei puikų galios ir sąnaudų santykį. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Jaguar I-Pace 2018 - 2023 m.

Jaguar I-Pace - britiškas indėlis į tvarumą. Pirmasis Jaguar elektromobilis stilingas, puikiai valdomas, praktiškas ir turi gerą viena įkrova nuvažiuojamą atstumą, o prabangos jausmas salone, leis mėgautis ilgomis kelionėmis. ... Žiūrėti apžvalgą »

Auti e-tron 2018 - 2023 m.

Audi e-tron - pirmasis Vokietijos gamintojo elektromobilis. Automobilis erdvus, talpus, itin komfortiškas ir turi pažangią multimedijos sistemą. Viskas, ko reikia kasdienėms kelionėms. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai Tucson 2020 - 2023 m.

Išskirtinio dizaino Hyundai Tucson - miesto krosoveris, kurį atpažinti labai lengva. Automobilis erdvus ir praktiškas, o mėgstantiems ekologiją, siūlo modelius ir su hibridine pavara. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Skoda Octavia 2019 - 2023 m.

Vienas dažnesnių automobilių keliuose - Skoda Octavia. Jeigu mėgstate paprastumą ir praktiškumą, šis modelis kaip tik jums. Tai ne tik praktiškas, bet ir ekonomiškas bei erdvus automobilis, puikiai tiksiantis ir gausesnėms šeimoms. ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 3008 2016 - 2023 m.

Kardinaliai kitoks, nei pirmtakas. Iš miniveno, pavirtęs SUV segmento atstovu, Peugeot 3008 vilioja savo praktiškumu, didele erdve salone ir komfortu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį ... Žiūrėti apžvalgą »

BMW 5 serija 2017 - 2023 m.

Septintos kartos, 5 serijos BMW - automobilis komfortiškas, puikiai valdomas, turi daug vietos salone ir puikiai veikiančias elektronikos sistemas. Viskas ko reikia kasdienėms kelionėms. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »