Autoplius.lt automobilių apžvalgos

Volkswagen Polo 2017 - 2022 m.

Simpatiško dizaino Volkswagen Polo - praktiškas, kompaktiškas ir puikiai valdomas miesto hečbekas. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Kia Sportage 2016 - 2021 m.

Padidinto pravažumo Kia Sportage - lengvai valdomas, solidaus dizaino ir pakankamai erdvus automobilis. Puikiai tiks ir šeimos išvykoms į užmiestį ir kasdieniams važinėjimams mieste. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi Q3 2011 - 2019 m.

Pirmosios kartos Audi Q3 - puikiai valdomas, komfortiškas ir kompaktiškas miesto visureigis, kuris tikrai patenkins kasdienius vairuotojo poreikius. Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį, sužinosite pasižiūrėję ... Žiūrėti apžvalgą »

Chevrolet Volt 2011 - 2015 m.

Chevrolet Volt, tai išskirtinės išvaizdos automobilis, kuris suteiks galimybę keliauti naudojant vien tik elektros energiją. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite daugiau, apie Chevrolet Volt. Žiūrėti apžvalgą »

Toyota Yaris 2005 - 2011 m.

Antrosios kartos Toyota Yaris yra žymiai erdvesnis, negu atrodo iš išorės. Tai yra nedidelis, tačiau ekonomiškas ir vikrus miesto automobilis. Pasiržiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reiktų atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Mazda 6 2007 - 2012 m.

Antrosios kartos Mazda 6 - simpatiško dizaino, erdvus ir maloniai valdomas automobilis. Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį, sužinosite pasižiūrėję video apžvalgą. Žiūrėti apžvalgą »

Renault Talisman 2015 - 2022 m.

Renault Talisman - ekonominės klasės segmento atstovas, kuris valdymo savybėmis džiugins ne tik mieste, bet ir ilgesnėse užmiesčio kelionėse, erdvus salonas leis jaustis patogiai, o talpi bagažinė patenkins ir didesnės šeimos ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 5008 2009 - 2017 m.

Vienatūris, kuris puikiai tiks gausiai šeimai - itin talpus (galimos 7 sėdimos vietos) ir praktiškas Peugeot 5008. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Mini Clubman 2015 - 2022 m.

Išskirtinio dizaino Mini šeimos narys, su ilgesniu kėbulu ir žymiai didesne salono bei bagažinės erdve. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina dinamiką kelyje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen T-Rock 2017 - 2022 m.

T-Rock - simpatiško dizaino, ekonomiškas ir kompaktiškas miesto krosoveris, kuris tikrai gali nustebinti savo puikiomis valdymo savybėmis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Mitsubishi Outlander 2012 - 2021 m.

Mitsubishi Outlander - erdvus, padidintą pravažumą turintis automobilis, patenkins net ir gausesnės šeimos poreikius. Outlander galima rinktis su visų varomų ratų sistema, o mėgstantiems taupyti - puikiai tiks iš tinklo įkraunama ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo S80 2006 - 2016 m.

Solidus, ypač komfortiškas, patikimas ir saugus, taip galima apibūdinti skandinaviško stiliaus Volvo S80, kuris tiks tiek trumpoms miesto, tiek ilgesnėms užmiesčio kelionėms. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Lexus RX 2009 - 2015 m.

Trečios kartos Lexus RX galima rasti ir su hibridine platforma, bei visais varančiaisiais ratais. Tai solidaus dizaino, patogus ir patikimas miesto visureigis. Pasižiūrėkite RX modelio apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz CLA klasė 2013 - 2019 m.

Stilingo dizaino, kompaktiškas, dinamiškas ir pasižymintis puikiomis valdymo savybėmis, taip galima apibūdinti CLA klasės Mercedes-Benz. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi Q7 2015 - 2022 m.

Audi Q7 patenkins net ir labai gausios šeimos poreikius, tai be galo komfortiškas, dinamiškas ir labai erdvus automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį modelį. Žiūrėti apžvalgą »

Volvo C30 2006 - 2013 m.

Kaip ir visi Volvo automobiliai, C30 pasižymi saugumu, taip pat yra kompaktiškas, ekonomiškas ir tikrai išskirtinio dizaino automobilis, kuris nustebins puikiomis valdymo savybėmis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai Tucson 2015 - 2020 m.

Hyundai Tucson - erdvus, komfortiškas ir patrauklaus dizaino miesto krosoveris, kurį galima rinktis tiek su dviejų, tiek su keturių varančių ratų ašimi. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo V90 2016 - 2022 m.

Volvo V90 - solidaus dizaino, labai komfortiškas, praktiškas ir ne vieną stebinantis savo interjero kokybe automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį modelį. Žiūrėti apžvalgą »

Audi A8 2002 - 2010 m.

Audi A8 - itin komfortiškas, erdvus, puikiai valdomas ir ilgom kelionėm subalansuotas automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis šio modelio Audi. Žiūrėti apžvalgą »

BMW X1 2009 - 2015 m.

BMW X1 - kompaktiškas SUV klasės segmento atstovas, puikiai valdomas, ekonomiškas ir sąlyginai pravažus automobilis. Tokį BMW taip pat galite rinktis ir su visų varančių ratų sistema. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, ... Žiūrėti apžvalgą »