Mercedes-Benz automobilių apžvalgos

Mercedes-Benz CLA klasė 2013 - 2019 m.

Stilingo dizaino, kompaktiškas, dinamiškas ir pasižymintis puikiomis valdymo savybėmis, taip galima apibūdinti CLA klasės Mercedes-Benz. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz GLK klasė 2008 - 2015 m.

Mercedes-Benz GLK - tiks tiems, kurie ieško kompaktiško, tačiau didesnio pravažumo automobilio. Šios klasės Mercedes-Benz taip pat nustebins ne tik puikia interjero kokybe, bet ir komfortišku važiavimu. Pasižiūrėkite video ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz E klasė 2016 - 2021 m.

Mercedes-Benz E klasė - prabangos ir elegancijos derinys, gaminamas tiek sedano, tiek universalo kėbulais. Komfortiškas, erdvus ir subalansuotas ilgesnėm kelionėm automobilis. Pasižiūrėkite Mercedes-Benz E klasės video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz B klasė 2011 - 2018 m.

B klasės Mercedes-Benz, tai praktiškas, ekonomiškas ir kompaktiškas miesto vienatūris. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz CLS 2004 - 2010 m.

Mercedes-Benz CLS - išskirtinio dizaino, prabangus ir komfortiškas automobilis, kuris nepavaldus laikui. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz C 2014 - 2020 m.

Ketvirtos kartos, arba 205 kėbulo C klasės Mercedes-Benz C180. Tai automobilis, kuris pasižymi gera medžiagų kokybe ir itin komfortiška važiuokle. Pasižiūrėkite video apžvalgą, ir sužinosite į ką reikia atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz A klasė 2013 - 2018 m.

Trečios kartos A klasės Mercedes-Benz debiutavo galingai. Jeigu ankstesnis modelis galėjo mažai kuo prilygti konkurentams, tai šis miesto hečbekas yra pilnavertis C segmento "Premium" automobilis. Peržiūrėkite A klasės Mercedes-Benz ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz C klasė 2000 - 2006 m.

2000-2007 metais gaminti Mercedes-Benz C klasės modeliai labiau nei jo vokiški konkurentai, sutelkė dėmesį į komfortą. Kokybiškos medžiagos, geras akustinis komfortas ir sklandaus važiavimo savybės - stipriosios W203 modelio kortos. ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz S-Class 250 2006 - 2014 m.

S klasės Mercedes-Benz - reprezentacinis šios markės automobilis. Tai vėliavnešys, suderinantis komfortišką charakterį su pažangiomis technologijomis. S klasė gali vilioti dėl patrauklios kainos, tačiau prieš rinkdamiesi tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz E klasė W212 2009 - 2016 m.

E klasės Mercedes-Benz - galios, prabangos ir elegancijos kokteilis. Tai automobilis, galintis ilgoje kelionėje atpalaiduoti ne tik vairuotoją, bet ir keleivius. E klasė siūlo ir galingų variklių gamą. Peržiūrėkite E klasės ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz ML 2005 - 2011 m.

ML klasės visureigis - vienas geriausiai parduodamų Mercedes-Benz modelių. Priešingai nuo kitų Vokietijos prabangių automobilių gamintojų, Mercedes-Benz turėjo didelę patirtį visureigių gamyboje, todėl šis modelis pateisins ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz C klasė 2007 - 2013 m.

C klasės Mercedes-Benz puikiai suderina prabangą su elegancija. Tai automobilis, galintis ne tik atpalaiduoti, bet ir pateisinti racionalaus vairuotojo lūkesčius - C klasė yra patogus ir praktiškas pasirinkimas. Peržiūrėkite šio ... Žiūrėti apžvalgą »