Ford automobilių apžvalgos

Ford Kuga 2012 - 2019 m.

Ford Kuga - nedidelis, SUV segmento automobilis. Praktiškas, erdvus ir tikrai puikiai patenkintų nedidelės šeimos poreikius. Jeigu planuojate įsigyti tokio modelio Ford, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Grand C-MAX 2010 - 2019 m.

Besidomintys šio vienatūrio pirkimu, gali rinktis iš dviejų variantų - Grand C-MAX, su 7 sėdimomis vietomis ir C-MAX, su 5. Šis kompaktiškas vienatūris orientuotas į šeimas, kurioms svarbi didesnė erdvė ir praktiškumas. ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Focus 2018 - 2021 m.

Ketvirtos kartos Ford Focus kardinaliai skiriasi nuo savo pirmtakų. Akį traukia sportiškas ir labai dailus dizainas, stebina valdymo savybės ir jaukus salonas. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Fiesta 2008 - 2017 m.

Šeštosios kartos Ford Fiesta - stilingas ir vikrus miesto automobilis. Mažųjų meisto automobilių segmente jis iš minios išsiskiria itin smagiomis valdymo savybėmis, sąlyginai galingais mažo darbinio tūrio varikliais ir nenuobodžia ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Mondeo (2014 - 2019) 2014 - 2020 m.

Ketvirtosios kartos Ford Mondeo išsiskiria elegantiška bei tuo pačiu metu agresyvia išvaizda. Šio automobilio priekis primena kai kuriuos Aston Martin ar Tesla modelius, tačiau iš tiesų tai - rimtas Volkswagen Passat konkurentas. ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford S-MAX 2006 - 2015 m.

Labai erdvus, talpus bei praktiškas Ford S-Max vilioja gausesnes šeimas. Gamintojas šį vienatūrį suprojektavo siekdamas įtikti tiems, kurie tiki, jog šeimos automobilis gali būti ne tik patogus, bet ir labai smagus. Peržiūrėkite ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Focus 2011 - 2018 m.

Trečiosios kartos Ford Focus debiutavo 2011 metais. Tai buvo sėkmingas automobilis, viso pasaulio vairuotojus pakerėjęs tiksliu valdymu, patogiu salonu bei geru kainos ir kokybės santykiu. Peržiūrėkite trečios kartos Ford Focus ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Mondeo 2007 - 2013 m.

Ekonominės klasės sedanų segmente Ford Mondeo varžosi su daugybe kitų automobilių. Tai - smagiai valdomas bei patogus šeimos automobilis. Trečios kartos Mondeo yra puikus automobilis ne tik miestui, bet ir užmiesčiui. Peržiūrėkite ... Žiūrėti apžvalgą »