Hyundai automobilių apžvalgos

Hyundai Kona 2017 - 2023 m.

Hyundai Kona - išskirtinio dizaino miesto visureigis. Automobilis, patogus, praktiškas ir turi visas funkcijas, kurios reikalingos kasdienėse kelionėse, o galimybė rinktis vien elektra varomą modelį, tas keliones pavers ir labai ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai Ioniq 2016 - 2022 m.

Ant Kia Niro bazės gaminamas Hyundai Ioniq gali pasiūlyti tris versijas - hibridą, įkraunamą hibridą arba varomą vien tik elektra. Automobilis paprastas, patogus ir itin taupus. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai i30 2011 - 2017 m.

Nedidelis, simpatiško dizaino Hyundai i30. Nustebins kokybišku ir erdviu interjeru, bei puikiomis valdymo savybėmis. Jeigu svarstote apie šį modelį, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką renkantis, reiktų atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai Tucson 2015 - 2020 m.

Hyundai Tucson - erdvus, komfortiškas ir patrauklaus dizaino miesto krosoveris, kurį galima rinktis tiek su dviejų, tiek su keturių varančių ratų ašimi. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai i30 2016 - 2021 m.

Hyundai i30 - patogus ir praktiškas miesto hečbekas, kuris nustebins savo talpumu ir kokybiškomis vidaus medžiagomis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renakantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai i40 2009 - 2018 m.

Pietų Korėjos atstovas į vidutinio dydžio šeimyninių automobilių segmentą - Hyundai i40. Tai patogus, sumanus ir praktiškas automobilis, puikiai parodantis spartų korėjiečių progresą. Peržiūrėkite Hyundai i40 apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »