Citroen automobilių apžvalgos

Citroen C5 Aircross 2017 - 2023 m.

Citroen C5 Aircross - išskirtinio dizaino krosoveris, džiugins komfortišku važiavimu, salono erdve, praktiškumu ir ekonomiškumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį. Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C6 2005 - 2012 m.

Automobilis, kurį rinkosi Prancūzijos prezidentai. Unikalaus dizaino, ypač komfortiškas, su daugybe saugumo technologijų ir reguliuojama prošvaisa. Tiek ir dar daugiau, galima rasti Citroen C6 modelyje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ... Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C4 Cactus 2014 - 2017 m.

Citroen C4 Cactus - originalaus dizaino, kompaktiškas ir patogus šeimyninis automobilis. Pasižiūrėkite video ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C-Crosser 2007 - 2012 m.

Citroen C-Crosser yra kompaktiškas SUV krosoveris, kuris gali talpinti net 7 keleivius. Dinamiškos išvaizdos automobilis turi visų varomųjų ratų sistemą, taip pat yra pakankamai komfortiškas ir erdvus. Pasižiūrėkite Citroen ... Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C5 2008 - 2017 m.

Antros kartos Citroen C5 - labai kruopščiai prancūzų suprojektuotas automobilis. Šie modeliai savo važiavimo savybėmis bei patikimumu nenusileidžia vokiškoms alternatyvoms, o modeliai su hidrauline važiuokle tiesiog plaukia nelygiais ... Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C4 Picasso 2013 - 2017 m.

Nuo 2013 metų gaminamas Citoen C4 Picasso - ne tik talpus ir praktiškas, bet ir labai stilingas vienatūris. Netradiciniai dizaino sprendimai šį automobilį paverčia ne tik išsiskiriančiu iš minios, bet ir pajėgiu konkuruoti su ... Žiūrėti apžvalgą »