Autoplius.lt automobilių apžvalgos

BMW X1 2009 - 2015 m.

BMW X1 - kompaktiškas SUV klasės segmento atstovas, puikiai valdomas, ekonomiškas ir sąlyginai pravažus automobilis. Tokį BMW taip pat galite rinktis ir su visų varančių ratų sistema. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo XC70 2007 - 2016 m.

Volvo XC70 - praktiškas, talpus ir komfortiškas automobilis, taip pat tai puikus sprendimas tiems, kurie nori tarpinio varianto tarp lengvojo automobilio ir SUV. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Skoda Kodiaq 2016 - 2021 m.

Skoda Kodiaq - solidaus dizaino, erdvus ir praktiškas SUV segmento atstovas, kuris neabejotinai puikiai atliks ir šeimyninio automobilio vaidmenį. Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis Skoda Kodiaq, sužinosite pasižiūrėję video ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Niro 2016 - 2021 m.

Kia Niro tiks tiems, kurie ieško talpaus, ekonomiško ir su puikia hibridine sistema automobilio. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį Kia modelį. Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz GLK klasė 2008 - 2015 m.

Mercedes-Benz GLK - tiks tiems, kurie ieško kompaktiško, tačiau didesnio pravažumo automobilio. Šios klasės Mercedes-Benz taip pat nustebins ne tik puikia interjero kokybe, bet ir komfortišku važiavimu. Pasižiūrėkite video ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz E klasė 2016 - 2021 m.

Mercedes-Benz E klasė - prabangos ir elegancijos derinys, gaminamas tiek sedano, tiek universalo kėbulais. Komfortiškas, erdvus ir subalansuotas ilgesnėm kelionėm automobilis. Pasižiūrėkite Mercedes-Benz E klasės video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Skoda Fabia 2014 - 2021 m.

Skoda Fabia puikiai tiks tiems, kurie ieško gero gamybos metų ir automobilio kainos santykio. Tai praktiškas, patikimas ir ekonomiškas miesto automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti dėmesį ... Žiūrėti apžvalgą »

Fiat Tipo 2015 - 2021 m.

Erdvus, praktiškas ir komfortiškas Fiat Tipo, puikiai atliks šeimyninio automobilio vaidmenį. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį. Žiūrėti apžvalgą »

Renault Kadjar 2015 - 2021 m.

Renault Kadjar - SUV segmento atstovas, gaminamas tiek su dviejų, tiek su visų varomųjų ratų sistemomis. Komfortiškas ir pakankamai erdvus šeimos automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda Accord 2007 - 2012 m.

Aštuntos kartos Honda Accord, tai komfortiškas ir patikimas automobilis, puikiai tinkantis tiems, kurie praleidžia daug laiko kelyje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Clio 2012 - 2019 m.

Šios kartos Renault Clio yra gaminamas su penkių durų hečbeko arba universalo kėbulu. Tai ekonomiškas ir pakankamai erdvus automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

BMW X1 2015 - 2021 m.

Antrosios kartos BMW X1 - padidinto pravažumo, stabilus, puikiai valdomas ir komfortiškas automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokio modelio BMW. Žiūrėti apžvalgą »

Renault Megane 2016 - 2021 m.

Kardinaliai pasikeitęs ketvirtos kartos "Renault Megane" - išskirtinis dizainas, komfortas ir praktiškumas viename. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Mini One 2014 - 2021 m.

Mini One - stilingas ir smagus miesto automobilis, kuris puikiai jaučiasi kelyje ir stebina valdymo savybėmis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

BMW 7 serija 2008 - 2015 m.

7 serijos BMW - solidaus dizaino, erdvus ir komfortiškas automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokio modelio BMW. Žiūrėti apžvalgą »

Mazda 2 2014 - 2021 m.

Mazda 2 - puikiai valdomas, kompaktiškas ir ekonomiškas miesto automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti dėmesį rankantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Opel Astra 2015 - 2021 m.

Opel Astra - kompaktinės klasės, praktiškas, pakankamai talpus ir sąlyginai nebrangus automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Ford Focus 2018 - 2021 m.

Ketvirtos kartos Ford Focus kardinaliai skiriasi nuo savo pirmtakų. Akį traukia sportiškas ir labai dailus dizainas, stebina valdymo savybės ir jaukus salonas. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen Golf 2008 - 2013 m.

Šeštos kartos Volkswagen Golf - praktiškas, kompaktiškas ir turbūt vienas komfortiškiausių hečbekų savo klasėje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Alfa Romeo Giulia 2016 - 2021 m.

Alfa Romeo Giulia - tai išties stilingas automobilis, kuris išsiskiria savo išvaizda ir neabejotinai suteikia sportiškumo pojūtį. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »