Kia automobilių apžvalgos

Kia Ceed 2018 - 2022 m.

Trečiosios kartos Kia Ceed nuo pirmtako skiriasi ne tik pasikeitusia išvaizda. Automobilis džiugina dideliu kėbulų pasirinkimu, praktiškumu, bei kokybišku ir jaukiu interjeru. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Sportage 2016 - 2021 m.

Padidinto pravažumo Kia Sportage - lengvai valdomas, solidaus dizaino ir pakankamai erdvus automobilis. Puikiai tiks ir šeimos išvykoms į užmiestį ir kasdieniams važinėjimams mieste. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Niro 2016 - 2021 m.

Kia Niro tiks tiems, kurie ieško talpaus, ekonomiško ir su puikia hibridine sistema automobilio. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį Kia modelį. Žiūrėti apžvalgą »

KIA Optima 2015 - 2021 m.

KIA Optima - patrauklaus dizaino, erdvus, komfortiškas ir lengvai valdomas automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Kia Ceed 2012 - 2018 m.

Antrosios kartos Kia Ceed - neblogai važiuojantis, patogus ir turintis smagių privalumų miesto universalas. Jeigu planuojate įsigyti būtent tokį automobilį, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Sportage 2010 - 2016 m.

Augančioje SUV klasės automobilių klasėje - vis daugiau pasirinkimo. 2010-2016 metų KIA Sportage - universalus, šeimoms pritaikytas automobilis. Vairuotojai šį modelį vertina dėl gerų praktiškumo savybių, lengvo valdymo ir geros ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Sorento 2002 - 2010 m.

2002-2009 metais gaminti Kia Sorento savo konkurentus lenkia salono erdvumu bei prieinama kaina. Jeigu jūsų prioritetuose sportiškumas bei veržlumas neužima aukštų pozicijų - pagalvokite apie šį visureigį. Peržiūrėkite Kia ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Optima 2008 - 2015 m.

KIA Optima orientuotas į vidutinio dydžio ekonominės klasės automobilių segmentą. Tai - saugus, sumanus ir lengvai valdomas automobilis, parodantis kaip stipriai progresuoja Pietų Korėjos automobilių pramonė. Peržiūrėkite KIA ... Žiūrėti apžvalgą »