Renault automobilių apžvalgos

Renault Captur 2013 - 2017 m.

Mažasis SUV kategorijos modelis Captur - ekonomiškas, šiek tiek praktiškesnis, nei hečbeko kėbulą turintys automobiliai, vikrus ir didesnį pravažumą turintis krosoveris. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Talisman 2015 - 2022 m.

Renault Talisman - ekonominės klasės segmento atstovas, kuris valdymo savybėmis džiugins ne tik mieste, bet ir ilgesnėse užmiesčio kelionėse, erdvus salonas leis jaustis patogiai, o talpi bagažinė patenkins ir didesnės šeimos ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Kadjar 2015 - 2021 m.

Renault Kadjar - SUV segmento atstovas, gaminamas tiek su dviejų, tiek su visų varomųjų ratų sistemomis. Komfortiškas ir pakankamai erdvus šeimos automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Clio 2012 - 2019 m.

Šios kartos Renault Clio yra gaminamas su penkių durų hečbeko arba universalo kėbulu. Tai ekonomiškas ir pakankamai erdvus automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Megane 2016 - 2021 m.

Kardinaliai pasikeitęs ketvirtos kartos "Renault Megane" - išskirtinis dizainas, komfortas ir praktiškumas viename. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Renault Espace 2015 - 2021 m.

Penktosios kartos Renault Espace gali būti tiek penkių, tiek septynių sėdimų vietų. Erdvus šeimos automobilis, pasižymi išskirtiniu dizainu, komfortu ir praktiškumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Laguna 2007 - 2015 m.

Renault Laguna - vidutinio dydžio ekonominės klasės šeimos automobilis. Dėl itin erdvaus salono bei patogios bagažinės šis modelis siūlo bene daugiausiai erdvės už mažiausią kainą. Peržiūrėkite Renault Laguna apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »