Honda automobilių apžvalgos

Honda Civic 2016 - 2021 m.

Dešimtosios kartos Honda Civic - sportiškos išvaizdos hečbekas, kurio valdymo savybės džiugins kelyje, o bagažinės talpa stebins praktiškumu kasdienybėje. Peržiūrėkite Honda Civic apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda HR-V 2015 - 2021 m.

Kompaktiškasis SUV segmento atstovas - Honda HR-V. Tai praktiškas, lengvai valdomas ir svarbiausia, gali būti komplektuojamas su visų varančių ratų pavara, automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda Accord 2007 - 2012 m.

Aštuntos kartos Honda Accord, tai komfortiškas ir patikimas automobilis, puikiai tinkantis tiems, kurie praleidžia daug laiko kelyje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda Jazz 2008 - 2014 m.

Antrosios kartos Honda Jazz yra tobulas pasirinkimas niekur neskubantiems, praktiškiems vairuotojams. Tai - itin patikimas, erdvus ir universalus modelis, galintis nustebinti neseniai pradėjusius vairuoti arba senjorus. Peržiūrėkite ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda CR-V 2011 - 2016 m.

2011-2016 metų Honda CR-V orientuotas į vairuotojus, kuriems reikalinga ne tik aukštesnė sėdėjimo pozicija, bet ir aukšta išliekamoji vertė. Šiuos modelius lietuviai pamėgo dėl itin kokybiškai atliktų surinkimo darbų bei dėl ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda Civic 2011 - 2017 m.

Devintosios kartos Honda Civic nustaikė į masinių miesto hečbeko vairuotojus. Tai patogus, praktiškas ir kokybiškai surinktas automobilis su kiek siauroka ekonomiškų variklių gama. Peržiūrėkite Honda Civic apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »