Autoplius.lt automobilių apžvalgos

Nissan Leaf 2017 - 2023 m.

Kardinaliai išvaizdą pakeitęs antrosios kartos Nissan Leaf. Tai patogus elektromobilis, kuris nustebins geru valdymo ir komforto santykiu, o erdvi bagažinė leis planuotis ir gausesnės šeimos keliones. Pasižiūrėkite video apžvalgą ... Žiūrėti apžvalgą »

Land Rover Discovery Sport 2014 - 2023 m.

Land Rover Discovery Sport - automobilis, su kuriuo tikrai nebus baisu nusukti į bekelę, o erdvus salonas ir praktiškumas, nudžiugins ir gausesnę šeimą, kadangi šį modelį galima rinktis ir su 7 sėdimomis vietomis. Pasižiūrėkite ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz GLA klasė 2014 - 2020 m.

Premium segmento atstovas - Mercedes - Benz GLA. Nedidelis, paaukštinto pravažumo automobilis, saugus, stilingo dizaino ir komfortiškas. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Toyota RAV4 2019 - 2023 m.

Populiarusis Toyota RAV4 - šeimų pamėgtas automobilis. Praktiškas, erdvus, o pasirinkus hibridinį modelį, bus ir itin ekonomiškas. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Skoda Karoq 2017 - 2023 m.

Skoda Yeti modelį pakeitęs Karoq modelis pasitinka itin puikiu praktiškumu, o ir valdymo bei komforto savybės, patenkins ne vienos šeimos poreikius. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo XC40 2018 - 2023 m.

Aukščiausios klasės saugumas, stilius, komfortas ir praktiškumas - taip galima apibūdinti kompaktiškajį Volvo XC40. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį krosoverį. Žiūrėti apžvalgą »

Seat Ateca 2016 - 2023 m.

Tai pirmasis SEAT kompanijos SUV segmento automobilis. ATECA modelis puikiai tiks tiems, kurie vertina paprastumą, praktiškumą ir ekonomiškumą. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis ... Žiūrėti apžvalgą »

Jaguar F-Pace 2016 - 2023 m.

Išraiškingo dizaino Jaguar F-Pace. Automobilis džiugina ne tik solidžiu dizainu, bet ir puikiomis valdymo savybėmis, praktiškumu bei interjero kokybe. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Skoda Rapid 2012 - 2019 m.

Skoda Rapid - praktiškas ir ekonomiškas automobilis ir, nors ir neatrodo, bet nustebins erdve tiek salone, tiek bagažo skyriuje, tad puikiai tiks kasdienėms miesto kelionėms. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 508 2018 - 2023 m.

Peugeot 508 - gali būti puiki alternatyva vokiškiems arba japoniškiems automobiliams. Puikiai tiks tiems, kurie ieško išskirtinumo, kadangi tiek išorės, tiek vidaus dizainas pasižymi futuristiškumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ... Žiūrėti apžvalgą »

Tesla Model S 2012 - 2023 m.

Dailaus dizaino, greitas, puikiai valdomas, komfortiškas ir erdvus, taip keliais žodžiais galima apibūdinti Tesla Model S automobilį. Jeigu svarstote apie tokio Tesla modelio įsigyjimą, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, ... Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen Arteon 2017 - 2023 m.

Išskirtinio dizaino Volkswagen Arteon tiks tiems, kurie ieško kokybės, praktiškumo ir komforto. Erdvus salonas ir didelis bagažo skyrius, patenkins šeimos poreikius ilgesnėse kelionėse. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, ... Žiūrėti apžvalgą »

Mazda CX-5 2012 - 2017 m.

Kompaktiškas krosoveris Mazda CX-5, gali būti puikus šeimyninis automobilis. Didelis bagažo skyrius, komfortiškas ir erdvus salonas, puikus valdomumas - viskas ko reikia trumpoms ir ilgoms kelionėms. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo S60 2011 - 2018 m.

Volvo S60 - itin komfortiškas, erdvus, saugus ir puikiai valdomas automobilis, kuris puikiai tiks tiek mieste, tiek ilsgesnėse užmiesčio kelionėse. Planuojate įsigyti tokį modelį? Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Opel Insignia 2017 - 2020 m.

Solidaus dizaino Opel Insignia - erdvus, komfortiškas ir praktiškas Opel šeimos narys, kuris puikiai susidoros su šeimyninio automobilio vaidmeniu. Pasižiūrėkite video apžvąlgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Kuga 2012 - 2019 m.

Ford Kuga - nedidelis, SUV segmento automobilis. Praktiškas, erdvus ir tikrai puikiai patenkintų nedidelės šeimos poreikius. Jeigu planuojate įsigyti tokio modelio Ford, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo V60 2018 - 2022 m.

Volvo V60 - stilingas švedų kūrinys, nestokojantis saugumo sistemų ir kokybės. Automobilis praktiškas, komfortiškas ir neabejotinai džiugins ne tik mieste, bet ir ilgesnėse užmiesčio kelionėse. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Ceed 2018 - 2022 m.

Trečiosios kartos Kia Ceed nuo pirmtako skiriasi ne tik pasikeitusia išvaizda. Automobilis džiugina dideliu kėbulų pasirinkimu, praktiškumu, bei kokybišku ir jaukiu interjeru. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 2008 2013 - 2019 m.

Mažųjų krosoverių šeimos narys Peugeot 2008. Tai modelis, kuris puikiai atliktų šeimyninio automobilio vaidmenį. Praktiškas, patikimas ir džiuginantis erdve, tiek salone, tiek bagažinėje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz GLC klasė 2015 - 2022 m.

Komforto ir prabangos derinys, taip galima apibūdinti Mercedes-Benz GLC. Automobilis džiugina rafinuotu dizainu, interjero kokybe ir praktiškumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, prieš ... Žiūrėti apžvalgą »