Autoplius.lt automobilių apžvalgos

Volvo S60 2011 - 2018 m.

Volvo S60 - itin komfortiškas, erdvus, saugus ir puikiai valdomas automobilis, kuris puikiai tiks tiek mieste, tiek ilsgesnėse užmiesčio kelionėse. Planuojate įsigyti tokį modelį? Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Opel Insignia 2017 - 2020 m.

Solidaus dizaino Opel Insignia - erdvus, komfortiškas ir praktiškas Opel šeimos narys, kuris puikiai susidoros su šeimyninio automobilio vaidmeniu. Pasižiūrėkite video apžvąlgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Kuga 2012 - 2019 m.

Ford Kuga - nedidelis, SUV segmento automobilis. Praktiškas, erdvus ir tikrai puikiai patenkintų nedidelės šeimos poreikius. Jeigu planuojate įsigyti tokio modelio Ford, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo V60 2018 - 2022 m.

Volvo V60 - stilingas švedų kūrinys, nestokojantis saugumo sistemų ir kokybės. Automobilis praktiškas, komfortiškas ir neabejotinai džiugins ne tik mieste, bet ir ilgesnėse užmiesčio kelionėse. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Kia Ceed 2018 - 2022 m.

Trečiosios kartos Kia Ceed nuo pirmtako skiriasi ne tik pasikeitusia išvaizda. Automobilis džiugina dideliu kėbulų pasirinkimu, praktiškumu, bei kokybišku ir jaukiu interjeru. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 2008 2013 - 2019 m.

Mažųjų krosoverių šeimos narys Peugeot 2008. Tai modelis, kuris puikiai atliktų šeimyninio automobilio vaidmenį. Praktiškas, patikimas ir džiuginantis erdve, tiek salone, tiek bagažinėje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz GLC klasė 2015 - 2022 m.

Komforto ir prabangos derinys, taip galima apibūdinti Mercedes-Benz GLC. Automobilis džiugina rafinuotu dizainu, interjero kokybe ir praktiškumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, prieš ... Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C6 2005 - 2012 m.

Automobilis, kurį rinkosi Prancūzijos prezidentai. Unikalaus dizaino, ypač komfortiškas, su daugybe saugumo technologijų ir reguliuojama prošvaisa. Tiek ir dar daugiau, galima rasti Citroen C6 modelyje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ... Žiūrėti apžvalgą »

Honda HR-V 2015 - 2021 m.

Kompaktiškasis SUV segmento atstovas - Honda HR-V. Tai praktiškas, lengvai valdomas ir svarbiausia, gali būti komplektuojamas su visų varančių ratų pavara, automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Ford Grand C-MAX 2010 - 2019 m.

Besidomintys šio vienatūrio pirkimu, gali rinktis iš dviejų variantų - Grand C-MAX, su 7 sėdimomis vietomis ir C-MAX, su 5. Šis kompaktiškas vienatūris orientuotas į šeimas, kurioms svarbi didesnė erdvė ir praktiškumas. ... Žiūrėti apžvalgą »

BMW X5 2013 - 2018 m.

Trečiosios kartos BMW X5 - prabangos nestokojantis, solidaus dizaino, komfortiškas, erdvus ir puikiai valdomas SUV segmento automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Scenic 2016 - 2022 m.

Dailaus dizaino Renault Scenic, puikiai atliks šeimyninio automobilio vaidmenį. Ekonomiškas, komfortiškas ir praktiškas, toks apibūdinimas tinka ketvirtosios kartos Scenic. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Land Rover Discovery 2017 - 2022 m.

Land Rover Discovery - didelis ir komfortiškas automobilis, kurio salone, gali tilpti iki septynių keleivių. Šis milžinas, išsiskiria puikiu pravažumu bekelėje, o atsižvelgiant į tai, kad tapo beveik puse tonos lengvesnis, nei ... Žiūrėti apžvalgą »

Jeep Cherokee 2014 - 2022 m.

Neįprasto, tačiau kartu ir iškirtinio dizaino, taip galima apibūdinti Jeep Cherokee. Automobilis tikrai džiugins savo pravažumu bekelėje, erdviu ir kokybišku interjeru. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai i30 2011 - 2017 m.

Nedidelis, simpatiško dizaino Hyundai i30. Nustebins kokybišku ir erdviu interjeru, bei puikiomis valdymo savybėmis. Jeigu svarstote apie šį modelį, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką renkantis, reiktų atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

BMW 3 serija (E36) 1990 - 2000 m.

Kodinis pavadinimas E36. Tai vienas populiariausių mūsų keliuose važinėjusių BMW, kitaip vadinama "kregždė". Puikiai valdomas ir dar vis akį traukiantis automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Opel Grandland X 2017 - 2022 m.

Tai, kol kas didžiausias "Opel" markės, SUV tipo automobilis. Simpatiško dizaino, praktiškas ir erdvus, o į ką reikia atkreipti dėmesį, renantis tokį modelį, sužinosite pasižiūrėję video apžvalgą. Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen Tiguan 2016 - 2022 m.

Volkswagen Tiguan - praktiškas SUV tipo automobilis, nustebins jus puikiomis valdymo savybėmis, džiugins kokybišku interjeru, erdvia bagažine ir solidžiu dizainu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 5008 2017 - 2022 m.

Peugeot 5008 - automobilis sukurtas patogiam gyvenimui ir aktyviam laisvalaikiui, o galimybė turėti 7 sėdimas vietas, patenkins net ir gausesnės šeimos poreikius. Pasižiūrėkite Peugeot 5008 video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Renault Captur 2013 - 2017 m.

Mažasis SUV kategorijos modelis Captur - ekonomiškas, šiek tiek praktiškesnis, nei hečbeko kėbulą turintys automobiliai, vikrus ir didesnį pravažumą turintis krosoveris. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »