Autoplius.lt automobilių apžvalgos

Renault Captur 2013 - 2017 m.

Mažasis SUV kategorijos modelis Captur - ekonomiškas, šiek tiek praktiškesnis, nei hečbeko kėbulą turintys automobiliai, vikrus ir didesnį pravažumą turintis krosoveris. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi A6 2018 - 2022 m.

Premium segmento atstovas - Audi A6. Tai stilingo dizaino, komfortiškas, praktiškas ir technologijų gausa stebinantis automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį Audi ... Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen Polo 2017 - 2022 m.

Simpatiško dizaino Volkswagen Polo - praktiškas, kompaktiškas ir puikiai valdomas miesto hečbekas. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Kia Sportage 2016 - 2021 m.

Padidinto pravažumo Kia Sportage - lengvai valdomas, solidaus dizaino ir pakankamai erdvus automobilis. Puikiai tiks ir šeimos išvykoms į užmiestį ir kasdieniams važinėjimams mieste. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi Q3 2011 - 2019 m.

Pirmosios kartos Audi Q3 - puikiai valdomas, komfortiškas ir kompaktiškas miesto visureigis, kuris tikrai patenkins kasdienius vairuotojo poreikius. Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį, sužinosite pasižiūrėję ... Žiūrėti apžvalgą »

Chevrolet Volt 2011 - 2015 m.

Chevrolet Volt, tai išskirtinės išvaizdos automobilis, kuris suteiks galimybę keliauti naudojant vien tik elektros energiją. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite daugiau, apie Chevrolet Volt. Žiūrėti apžvalgą »

Toyota Yaris 2005 - 2011 m.

Antrosios kartos Toyota Yaris yra žymiai erdvesnis, negu atrodo iš išorės. Tai yra nedidelis, tačiau ekonomiškas ir vikrus miesto automobilis. Pasiržiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reiktų atkreipti dėmesį, ... Žiūrėti apžvalgą »

Mazda 6 2007 - 2012 m.

Antrosios kartos Mazda 6 - simpatiško dizaino, erdvus ir maloniai valdomas automobilis. Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį, sužinosite pasižiūrėję video apžvalgą. Žiūrėti apžvalgą »

Renault Talisman 2015 - 2022 m.

Renault Talisman - ekonominės klasės segmento atstovas, kuris valdymo savybėmis džiugins ne tik mieste, bet ir ilgesnėse užmiesčio kelionėse, erdvus salonas leis jaustis patogiai, o talpi bagažinė patenkins ir didesnės šeimos ... Žiūrėti apžvalgą »

Peugeot 5008 2009 - 2017 m.

Vienatūris, kuris puikiai tiks gausiai šeimai - itin talpus (galimos 7 sėdimos vietos) ir praktiškas Peugeot 5008. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Mini Clubman 2015 - 2022 m.

Išskirtinio dizaino Mini šeimos narys, su ilgesniu kėbulu ir žymiai didesne salono bei bagažinės erdve. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina dinamiką kelyje. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen T-Rock 2017 - 2022 m.

T-Rock - simpatiško dizaino, ekonomiškas ir kompaktiškas miesto krosoveris, kuris tikrai gali nustebinti savo puikiomis valdymo savybėmis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Mitsubishi Outlander 2012 - 2021 m.

Mitsubishi Outlander - erdvus, padidintą pravažumą turintis automobilis, patenkins net ir gausesnės šeimos poreikius. Outlander galima rinktis su visų varomų ratų sistema, o mėgstantiems taupyti - puikiai tiks iš tinklo įkraunama ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo S80 2006 - 2016 m.

Solidus, ypač komfortiškas, patikimas ir saugus, taip galima apibūdinti skandinaviško stiliaus Volvo S80, kuris tiks tiek trumpoms miesto, tiek ilgesnėms užmiesčio kelionėms. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Lexus RX 2009 - 2015 m.

Trečios kartos Lexus RX galima rasti ir su hibridine platforma, bei visais varančiaisiais ratais. Tai solidaus dizaino, patogus ir patikimas miesto visureigis. Pasižiūrėkite RX modelio apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz CLA klasė 2013 - 2019 m.

Stilingo dizaino, kompaktiškas, dinamiškas ir pasižymintis puikiomis valdymo savybėmis, taip galima apibūdinti CLA klasės Mercedes-Benz. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi Q7 2015 - 2022 m.

Audi Q7 patenkins net ir labai gausios šeimos poreikius, tai be galo komfortiškas, dinamiškas ir labai erdvus automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį modelį. Žiūrėti apžvalgą »

Volvo C30 2006 - 2013 m.

Kaip ir visi Volvo automobiliai, C30 pasižymi saugumu, taip pat yra kompaktiškas, ekonomiškas ir tikrai išskirtinio dizaino automobilis, kuris nustebins puikiomis valdymo savybėmis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai Tucson 2015 - 2020 m.

Hyundai Tucson - erdvus, komfortiškas ir patrauklaus dizaino miesto krosoveris, kurį galima rinktis tiek su dviejų, tiek su keturių varančių ratų ašimi. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį ... Žiūrėti apžvalgą »

Volvo V90 2016 - 2022 m.

Volvo V90 - solidaus dizaino, labai komfortiškas, praktiškas ir ne vieną stebinantis savo interjero kokybe automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį modelį. Žiūrėti apžvalgą »