Autoplius.lt automobilių apžvalgos

Mazda CX-3 2015 - 2021 m.

Mazda CX-3 - krosoveris, kuris pasižymi ne tik labai patraukliu dizainu, bet ir puikiomis valdymo savybėmis, bei galimybe pasirinkti visų varančiųjų ratų sistemą. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

KIA Optima 2015 - 2021 m.

KIA Optima - patrauklaus dizaino, erdvus, komfortiškas ir lengvai valdomas automobilis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Renault Espace 2015 - 2021 m.

Penktosios kartos Renault Espace gali būti tiek penkių, tiek septynių sėdimų vietų. Erdvus šeimos automobilis, pasižymi išskirtiniu dizainu, komfortu ir praktiškumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia ... Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz B klasė 2011 - 2018 m.

B klasės Mercedes-Benz, tai praktiškas, ekonomiškas ir kompaktiškas miesto vienatūris. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen Touran 2015 - 2021 m.

Vienas populiaresnių vienatūrių Lietuvos keliuose - Volkswagen Touran, tai talpus ir labai praktiškas šeimos automobilis. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokį modelį? Pasižiūrėkite apžvalgą ir sužinosite! Žiūrėti apžvalgą »

BMW 4 Gran Coupe 2013 - 2020 m.

Patrauklaus dizaino 4 serijos BMW Gran Coupe pasitiks Jus kokybiškai surinktu salonu, nustebins malonumu vairuoti bei netikėtu praktiškumu. Pasižiūrėkite video ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Citroen C4 Cactus 2014 - 2017 m.

Citroen C4 Cactus - originalaus dizaino, kompaktiškas ir patogus šeimyninis automobilis. Pasižiūrėkite video ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Kia Ceed 2012 - 2018 m.

Antrosios kartos Kia Ceed - neblogai važiuojantis, patogus ir turintis smagių privalumų miesto universalas. Jeigu planuojate įsigyti būtent tokį automobilį, pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti ... Žiūrėti apžvalgą »

Skoda Superb 2015 - 2021 m.

Modernesnės išvaizdos, patogus, erdvus ir praktiškas, taip galima pavadinti trečios kartos Škoda Superb. Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis tokį automobilį? Sužinokite pasižiūrėję video apžvalgą. Žiūrėti apžvalgą »

Toyota C-HR 2017 - 2021 m.

Toyota C-HR - krosoveris, kurio dizainas išsiskiria iš daugelio kitų. Tai kompaktiškas, ekonomiškas ir lengvai valdomas automobilis. Pasižiūrėkite Toyota C-HR apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Seat Leon 2013 - 2020 m.

Trečios kartos Seat Leon, tai ekonomiškas, praktiškas ir patrauklaus dizaino automobilis. Pasižiūrėkite Seat Leon apžvalgą ir sužinokite, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Volvo V50 2004 - 2012 m.

Volvo V50 - nedidelis ir praktiškas miesto universalas, kuris nustebins tiek savo talpumu, tiek manevringumu. Pasižiūrėkite šio automobilio apžvalgą ir sužinosite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis Volvo V50. Žiūrėti apžvalgą »

Hyundai i30 2016 - 2021 m.

Hyundai i30 - patogus ir praktiškas miesto hečbekas, kuris nustebins savo talpumu ir kokybiškomis vidaus medžiagomis. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį, renakantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

BMW X5 2007 - 2013 m.

Antrosios kartos BMW X5, tai komfortiškas visureigis, pasižįmintis puikiomis valdymo savybėmis. Šiek tiek didenis už savo pirmtaką, šio modelio BMW gali būti ir su septyniomis sėdimomis vietomis. Pasižiūrėkite video ir ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi A4 Allroad 2016 - 2018 m.

Audi A4 Allroad - tai padidinto pravažumo automobilis, kuris užtikrins aukštą važiavimo komfortą net tik asfaltuotame kelyje. Pasižiūrėkite video ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Mercedes-Benz CLS 2004 - 2010 m.

Mercedes-Benz CLS - išskirtinio dizaino, prabangus ir komfortiškas automobilis, kuris nepavaldus laikui. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Audi A3 2013 - 2020 m.

Audi A3 - dailaus dizaino, kompaktiškas ir patogus miesto automobilis, siūlantis ne tik kokybiškas medžiagas, bet ir malonų valdymą. Pasižiūrėkite Audi A3 apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį ... Žiūrėti apžvalgą »

Audi TT 1996 - 2006 m.

Audi TT - sportiškas automobilis, išsiskiriantis savo išvaizda ir puikiu valdomumu. Pasižiūrėkite video apžvalgą ir sužinokite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį. Žiūrėti apžvalgą »

Volkswagen Sharan 2010 - 2015 m.

Vienas populiaresnių vienatūrių Lietuvos keliuose - Volkswagen Sharan. Tai erdvus ir praktiškas automobilis, kuris yra pritaikytas įvairioms transportavimo reikmėms. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokį automobilį? ... Žiūrėti apžvalgą »

Nissan X-Trail 2014 - 2021 m.

Nissan X-Trail - tai miesto visureigis, kuris yra gaminamas tiek su 5, tiek su 7 sėdimomis vietomis. Praktiškas ir erdvus automobilis, atitiks kiekvienos šeimos poreikius. Pasižiūrėkite Nissan X-Trail apžvalgą ir sužinokite, į ką ... Žiūrėti apžvalgą »