Spręsti bendrąjį testą

VAIRAVIMO EGZAMINAI

Valstybės įmonė „Regitra“ egzaminuoja vairuotojus ir išduoda vairuotojo pažymėjimus, patvirtinančius teisę vairuoti motorines kelių transporto priemones: mopedus, motociklus, automobilius, autobusus ir troleibusus.

Pirmasis vairuotojo pažymėjimas išduodamas teorijos ir praktinių motorinės transporto priemonės valdymo įgūdžių ir gebėjimų patikrinimo (praktikos) egzaminus išlaikiusiam gyventojui, pateikusiam galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, galiojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą bei sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, kad baigtas mokymas pagal privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą.

Teorijos ir praktikos egzaminus gali laikyti tik nuolat Lietuvos Respublikoje gyvenantys, deklaravę savo gyvenamąją vietą arba įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašą, asmenys. Užsiregistruoti į egzaminą galima internetu arba paskambinus į „Regitros“ Informacijos centrą tel. 8 700 55 151.

Praktikos egzaminai A kategorijos transporto priemonėmis vyksta nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 10 d. Daugiau...

Valstybės įmonė „Regitra" socialiniuose tinkluose. Vaizdo informacija.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku