VIlnius Auto Paslaugos

Automobilių komiso paslaugos

Automobilių komiso paslaugos: Nenorite rūpintis savo automobilio pardavimu ir neturite tam laiko ? O gal nežinote kaip greitai ir naudingai parduoti automobilį? Palikite šiuos rūpesčius mums. Mes Jūsų automobilį paruošime pardavimui, atliksime profesionalę fotosesiją , įkelsime į visus lankomiausius auto pardavimo internetinius puslapius, socialinius tinklus, lizingo bendrovių bazes bei pasiūlysime klientams. Komiso paslauga Jums yra NEMOKAMA. Vidutiniškai automobilį parduodame per 37 dienas (priklauso nuo automobilio techninio stovio).

Automobilių užsakymas

Priimame individualius automobilių užsakymus pagal kiekvieno kliento poreikius bei įnorius. Dirbame su JAV ir Europos automobilių aukcionais, Europos auto salonais bei didžiausiais Europos ir JAV naudotų automobilių portalais, lizingo kompanijomis, bankais. Pateikus automobilio užsakymą, mes pasirūpinsime visu pirkimo procesu: Pasiūlysime Jums kelis automobilio variantus, kurie atitiktų Jūsų poreikius. Automobilį nupirksime. Automobilį pristatysime į Lietuvą (transportas, muitas, dokumentacija). Suteiksime pagalbą norintiems automobilį pirkti lizingu. Norint pateikti užsakymą arba gauti nemokamą konsultaciją prašome kreiptis telefonu arba el.paštu.

Automobilių nuoma

Organizuojate šventę? Laikinai reikia automobilio verslo ar poilsinei kelionei? Ieškote pakaitinio automobilio? Būtų puiku, kad automobilis būtų komfortiškas ir ekonomiškas, o dar geriau, kad pasirinkti būtų galimybė iš didelio įvairių klasių automobilių asortimento? Užpildykite paieškos laukelius ir netrukus pradėkite ruoštis puikiai kelionei, nes mes ne tik padėsime išsirinkti tinkamiausią pasirinkimą Jums, atsižvelgiant į kelionės tikslą ir trukmę, bet ir pristatysime automobilį į Jūsų nurodytą vietą Jums patogiu metu.

Keleivių pervežimas

Nepaisant to ar ieškote patogaus ir ekonomiško, ar erdvaus prabangios limuzino klasės automobilio, jo nuoma su vairuotoju suteikia mobilumo. Tai sprendimas, kuris nenuvils vykstant į verslo ar laisvalaikio keliones, vestuves, iškilmes, taip pat keliones Lietuvoje ir užsienyje. Norėdami užtikrinti maksimalų Jūsų ir Jūsų bendrakeleivių komfortą siūlome aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantį transportą. Ieškote kokio nors automobilio konkrečiai? Užpildyti paieškos langelius ir netrukus gaukite pasiūlymą leistis juo į svaiginančią kelionę.

Lizingas

Vilnius Auto komanda gali sutvarkyti automobilio įsigijimą fiziniam asmeniui arba smulkiam ir vidutiniam verslui kuriam atsuko nugarą bankai. Taksi vairuotojams ar V.I.P pavežimo paslaugas teikiantiems asmenims dirbantiems pagal individualią veiklą, lizingu arba su vartojimo paskola. Įsigijus automobilį lizingu jis nepriklauso Jums, o vartojamosios paskolos atveju transporto priemonės valdytojas esate Jūs.