Kia Stinger

SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
93%81%78%82%
Naujasis „Kia Stinger“ paliks neišdildomą įspūdį tikrųjų entuziastų širdyse. Kiekviena linija dvelkia „Gran Turismo“ klasikos dvasia, nuo žemo profilio variklio dangčio ir salono iki galingos stovėsenos. Stulbinančios 5 durų „fastback“ dizaino linijos sukuria su niekuo nesupainiojamą profilį, ir tai tik įžanga į kvapą gniaužiančią dinamiką. Paprastas, tačiau išskirtinis naujojo „Kia Stinger“ salonas, įkvėptas „Gran Turismo“ sportinio stiliaus ir aeronautikos. Ryškus interjeras su apvaliomis ventiliacijos angomis ir metalo apvadais aplink prietaisų skydelį, satino ir chromo apdaila. Žema vairuotojo sėdynė iš aukštos kokybės medžiagų, su modernia apdaila ir kontrastingomis siūlėmis sukuria rafinuotą atmosferą. Stulbinantis dizainas, pasižymintis teisingomis proporcijomis ir pusiausvyra. Naujasis „Kia Stinger“ turi ilgą variklio dangtį, ilgą ratų bazę ir žemą kėbulą. Plačios šoninės linijos suformuoja įtemptą galą, tuo tarpu suapvalintas juodas galinis difuzorius pagerina aerodinamines savybes.
Aukščiausių balų verta pažanga – GT klasės naujokas „KIA Stinger“
Jeigu prieš dešimtmetį kas nors būtų pašnabždėjęs, kad Pietų Korėjos automobilių koncernas „KIA“ netrukus pristatys modelį, galintį ne tik aploti, bet ir įkasti prabangiems ...
Skaityti visą apžvalgą
Modelio modifikacijos(2)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
2.2 (200 AG) 6,4l/100km   Kupė (Coupe) Automatinė Visi 45 990 € GT- Line Plačiau
3.3 (370 AG) 10,6l/100km   Kupė (Coupe) Automatinė Visi 49 990 € GT Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-02-18
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai