Didžiausio transporto skelbimų portalo Autoplius.lt atliktos apklausos duomenimis, žiemines padangas šiemet planuoja pirkti arba jau nusipirko 63 proc. respondentų. 59 proc. jų nusprendė įsigyti naujas padangas, 28 proc. – naudotas, likusieji dar nėra priėmę sprendimo.

Dauguma – 62,4 proc. – pirkėjų už vieną padangą yra pasiryžę mokėti nuo 51 iki 200 Lt. Apie 22 proc. planuoja pirkti padangas, kainuojančias po 201–400 Lt.

Autoplius.lt tyrimas taip pat parodė, kad kasmet padangas keičia tik apie 9 proc. apklaustųjų. Dauguma – net 66 proc., jas perka kas 2–3 sezonus. Ketvirtadalis, 25,6 proc., padangų komplektus įsigyja tik kas 4 ar daugiau sezonų.

Tokie rezultatai gauti remiantis 554 respondentų atsakymais. Dauguma jų – 18–35 m. vyrai.

„Šiandien, pasnigus, papildomai apklausėme savo partnerius, kolegas ir socialinio tinklo „Facebook“ lankytojus, ar šie spėjo iki pirmojo sniego pasikeisti padangas. Pasirodo, daugiau nei pusė apklaustųjų šiandien į darbą važiavo dar su vasarinėmis padangomis“, – pasakoja Autoplius.lt vystymo vadovas Viktoras Daukšas.

Apie Autoplius.lt

Didžiausiame transporto skelbimų portale Lietuvoje Autoplius.lt skelbimų skaičius siekia 125 tūkst. „GemiusTraffic“ duomenimis, rugsėjo mėnesį portale apsilankiusių unikalių lankytojų skaičius viršija 1,1 mln.

Daugiau informacijos:

Viktoras Daukšas
Autoplius.lt vystymo vadovas
Mob. tel.: +370 615 57007
El. paštas: viktoras@plius.lt
www.autoplius.lt