Šį savaitgalį, liepos 6-ąją Utenoje vyko pirmos lėtojo slalomo varžybos motociklams Lietuvoje. Anot renginio „Lėtuminis motociklų slalomas by Utena Stuntriders“ organizatorių, varžybos įvyko sklandžiai ir pirmasis blynas neprisvilo.

„Utena Stuntriders“ komanda save išbandyti panorusiems motociklininkams paruošė unikalią trasą. Ją sudarė kūgiai, kuriuos reikėjo apvažiuoti gyvatėle, beveik trečdalio metro pločio ir 4,5 metro ilgio rampa. Dalyviai taip pat turėjo įveikti ir 2,5 metro ilgio sūpynes, tačiau įsidrąsinę motociklų entuziastai tiesiog pradėjo šokinėti.

Kiekvienas dalyvis finiše turėjo įvaryti motociklą atbulomis į garažą. Renginio žiūrovams besivaržančius motociklininkus stebėti buvo smagu dėl to, kad vienu metu startavo net 2 dalyviai.

„Tokia starto tvarka dalyviams įnešė daug azarto. Kiekvienas motociklininkas stengėsi aplenkti savo varžovą ir labai džiaugiamės, kad tai patiko ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams“, - renginio akimirkomis dalinasi vienas iš organizatorių, „Utena Stuntriders“ komandos narys Šarūnas Kezys.

Motociklininkai varžėsi net 5 skirtingose klasėse. „50-125 cc“ klasėje greičiausias buvo Mantas Laučius. „Supermoto/mx“ klasėje nugalėjo Edvinas Silevičius. „Superbike“ kategorijoje laimėjo Juozas Černevičius. „Street“ kategorijoje greičiausias buvo Arnoldas Cibas, o „Soft enduro“ klasėje nepralenkiamas buvo Tadas Kvedaravičius.

Įdomu, kad pastarasis motociklininkas savo 180 kg sveriantį „Honda Transalp“ valdė, lyg kokį lengvutį dviratį. Tuo tarpu abosoliučiai geriausią laiką parodė silpniausių motociklų klasės nugalėtojas Mantas Laučius su nedideliu krosiniu motociklu.

Renginį vainikavo „Utena Stuntriders“ motoakrobatų pasirodymas, kuriems padėjo Virgilijus Dikšas.