Gerai žinomas Lietuvos „vlogeris“ Norbertas Daunoravičius grįžta į Lietuvos drifto čempionato varžybas. Birželio 8–9 Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje jis susikaus „Automotive.lt Semi–PRO“ varžybų etape. Norbertas pripažįsta, jog pabėgti nuo šios veiklos sunku ir noras vėl išbandyti savo jėgas paėmė viršų.

Savo filmavimo karjerą pradėjęs, bei drifto bendruomenėje išpopuliarėjęs operatorius netruko pasukti į televizijos projektus, tapo socialinių tinklų žvaigžde ir taip truputį atitrūko nuo savo šaknų, tačiau visiškai pabėgti nuo šio sporto nepavyko. Birželio antrąjį savaitgalį filmavimo kamerą, „Instagram“ ar „SnapChat“ istorijas teks padėti į šoną, užsimauti šalmą ir sėsti už savo treniruočių „BMW“ vairo, bei imtis tikslumo reikalaujančios varžybų trasos.

„Varžybos vyks prietemoje – tai jau smagu. Su savo užklasine veikla esame pripratę važinėti nakties metu, tad tai didelio diskomforto nesuteiks. Gaila, kad negalėsiu šiose varžybose dalyvauti su savo dyzeliniu „BMW“ – jį parsivežti iš brolio dirbtuvių dabar būtų kiek nepatogu, o ir aptarnavimo bei priežiūros jam reikia daugiau, nei mano treniruočių mašinai. Taigi, grįžtam prie šaknų – trijų litrų atmosferinis variklis, keletas pagrindinių modifikacijų ir tikėsimės, jog per tą laiką labai įgūdžiai neužsnūdo“, – šypsosi Norbertas.

Kaip vieną iš paskatų grįžti vilnietis įvardina pakilusį „Semi–PRO“ lygos vaizdą, bei atsiradusius naujus partnerius: „Autoplius.lt Fast Lap metu įvykęs čempionato etapas truputį suteikė vilties. Nors trasa buvo ta pati „šėrykla“, tačiau pakilęs dalyvių techninis pasiruošimas ir vairavimo meistriškumas sugebėjo sugeneruoti įdomias varžybas. Artėjančiame etape turėsim jau ir įdomią trasą, tad viskas turėtų gautis dar geriau. Iš Latvijos atkeliaujantys teisėjai, bei kartu su jais dirbsiantis Mantas Kuzmarskis irgi rodo, kad varžybų lygis kyla, o to labai laukėm. Kitas dalykas tai naujas mūsų rėmėjas – portalas srotas24.lt. Tai labai didelę naudotų automobilių detalių pasiūlą turintis europinis projektas. Patys išbandėme ieškodami tokių deficitinių dalykų kaip „BMW e30“ galinių žibintų ir, mūsų nuostabai, gavome ne vieną pasiūlymą, kai Lietuvoje tokių rasti jau yra sunku. Taigi – žvaigždės susidėliojo teisingai, tikėkimės varžybos bus sėkmingos“, – dalinasi Norbe.

Kartu su „Automotive.lt Semi–PRO“ birželio 8–9 dienomis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyks ir aukščiausios lygos varžybos – „UpHill Drift by Liqui Moly“. Čia savo jėgas išbandys stipriausi šalies sportininkai.