2006 – 2011 metais „Audi“ gamino antros kartos „Allroad Quattro“. Tai – automobilis, turintis subrendusį ir gerai išugdytą ir laiko patikrintą „Audi A6“ charakterį bei pavydėtinas važiavimo savybes.

Galima drąsiai teigti, kad šie šeimyniniai universalai tinka visiems gyvenimo atvejams. Erdviame salone be jokio streso gali keliauti šeima, o talpioje bagažinėje tilps ne tik jų daiktai, bet ir vaiko vežimėlis.

Kelionės su „Audi A6 Allroad Quattro“ tikrai neprailgs – kaip ir įprasti A6 modeliai, taip ir šie pasižymi puikia vidaus ergonomika, gera garso izoliacija ir galingais varikliais. Padangų, vėjo ir motoro keliami triukšmai sunkiai patenka į saloną ir nevargina net keliaujant greitkeliais.

Aukštos kokybės salono medžiagos, patogus vairo ratas, plačiai reguliuojamos sėdynės „A6 Allroad Quattro“ viduje sukuria malonią atmosferą ir vairuotojai bei keleiviai nesijaus pavargę net po ilgesnės kelionės.

Tačiau nuo paprastų A6, šie modeliai su pneumatinėmis kintamo aukščio pakabomis turi puikiais pravažumo bekelėje savybes.

„Audi“ jau nuo seno puikiai žinomas prekinis ženklas, kaip vienų geriausių automobilių su visaisi varančiaisiais ratais gamintojas. „Quattro“ važiuoklė kruopščiai paskirsto variklio galią į ratus, kurių sukibimas su kelio paviršiumi yra labiausiai reikalingas.

Negana to, „Allroad Quattro“ prošvaisos aukštį kelių mygtukų paspaudimu galima padidinti 6 centimetrais iki 18,5 cm, o tokiais skaičiais gali pasigirti tikrai ne visi miesto visureigiai.

Visus Lietuvoje parduodamus „Audi A6 Allroad Quattro“ galite peržiūrėti paspaudę ant šios nuorodos.

Autoplius.lt naudoto automobilio apžvalga: