Gegužės 25-ąją, Vilniuje, oficialiai startavęs naujas „Memel Motor Fest“ sezonas, sulaukė milžiniško sostinės gyventojų susidomėjimo. Prabangūs, reti, skoningai modifikuoti ir kruopščiai restauruoti ratuočiai tapo itin stipriu traukos objektu, kuriam nebuvo abejingi nei jauni, nei garbaus amžiaus senjorai.

Dabar „Memel Motor Fest“ persikelia į savo gimtąjį miestą – Klaipėdą, kuriame prieš penkerius metus pirmą kartą buvo surengta daugelio entuziastų pamėgta šventė.

2015 metais „Memel Motor Fest“ vėliava pirmą kartą buvo iškelta garsiojoje Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje – jaukioje, klaipėdiečių pamėgtoje vietoje.

„Ši vieta ypatinga. Ne tik mums, bet ir vienam, itin garsiam Lietuvos atlikėjui, kuris šioje vietoje nuolatos rengia atsisveikinimo koncertus. Tuo tarpu mes, pirmą kartą į šią vietą pritraukėme net 176 dalyvius“, – prisiminimais dalinasi „Memel Motor Fest“ organizatorius, Edmundas Dargis.

Birželio 8-ąją dieną palapines Klaipėdoje išsipakuosiantys šventės organizatoriai džiaugiasi, jog artėjanti automobilininkų fiesta vyks kartu su gimtadienį švenčiančiu „Klaipėdos Pilies Jazz“ festivaliu.

„Bendromis jėgomis sukursime neužmirštamą atmosferą“, – priduria vienas iš „Memel Motor Fest“ idėjos sumanytojų.

„Uostamiestyje tikimės sulaukti ne tik rekordinio dalyvių kiekio. Mūsų gimtajame mieste tikimės sulaukti didžiausio lankytojų srauto, kuris, mūsų skaičiavimais, turėtų perkopti 10 000 žiūrovų skaičių“, – pasakoja Vytautas Butkus.

„Laikydamiesi ilgamečių tradicijų, pasirūpinsime įvairiausiomis pramogomis, kurios neleistų nuobodžiauti. Ieškosime įspūdingiausiai skambančios garso sistemos, išrinksime kvapą gniaužiantį automobilio interjerą, stebėsime kaip šokti moka automobiliai su orine pakaba ir tai maža renginio programos dalis“, – priduria „Memel Motor Fest“ organizatorius.

Kaip ir praėjusiais metais, išskirtinių automobilių paroda vyks centrinėje Klaipėdos mieste dalyje, o tiksliau – Pilies g. 4.

„Memel Motor Fest“ dalyvių varikliai bus užvedami birželio 8-ą dieną, 12 valandą.

Dalyvio registraciją galite užpildyti čia: mmf.lt