Rėminė konstrukcija, stipraus kumščio reikalaujanti palėtintojo įjungimo svirtis bei šiek tiek kampuotų formų kėbulas į kiekvieno vairuotojo galvą pradeda siųsti signalus, kurių dėka anksčiau ar vėliau norisi atsidurti bekelėje.

Penktąjį gimtadienį švenčiantis „Memel Motor Fest“ visuomet į savo gretas priimdavo įvairių tipų automobilius: nuo kabrioletų iki savadarbių transporto priemonių. Šie metai bus ne išimtis. Vis dėlto, kabrioletų, sportiškų kupė, modifikuotų hečbekų ar superautomobilių gretas papildys Lietuvos „Jeep“ klubo nariai.

„Mūsų netikėta pažintis su Lietuvos „Jeep“ automobilių klubu atvėrė nesuskaičiuojamą kiekį bendrų idėjų, kurios daug kam būsimuose rengininiuose pasirodys šokiruojančios. „Jeep” automobiliai visuomet buvo savo srities lyderiai. Neveltui visi visureigiai vadinami džipais”, – džiaugsmingai priduria „Memel Motor Fest“ organizatoriai.

Demonstruos visureigių galimybes

Daugelyje tokio pobūdžio festivalių, išskirtiniai automobiliai yra skirti tam, jog į juos būtų galima pažiūrėti ir pakalbėti su konkretaus modelio savininkus. Trumpai tariant – tai lengviausias ir tiesiausias kelias į automobilių kultūros centrą.

Tuo tarpu „Jeep“ markės entuziastai į „Memel Motor Fest“ festivalį atvyksta su visais specialia programa. Tiesiogine to žodžio prasme.

„Šiemet šioje šventėje dalyvausime parengę išskirtinę programą, kurią galės išvysti ne tik Vilniuje įvyksiančio sezono atidarymo svečiai. Su ta pačia programa keliausime į Klaipėdą ir Kauną“, – pasakojimą pradeda „Jeep“ klubo prezidentas Nerijus Laurinaitis.

„Mūsų bičiuliai – Memel Motor Fest komanda, suteikė mums galimybę tinkamai atstovauti „Jeep“ markės vardą, mes savo ruožtu į vasaros sezono atidarymo šventę atsivešime skirtingus visureigių gamintojo modelius. „Memel Motor Fest“ svečius norime supažindinti su „Jeep“ visureigiui ir tuo pačiu papasakoti apie „Jeep“ istoriją ir markės privalumais, gal net galėsite laimėti vieną jų savaitgaliui – pasakoja Nerijus Laurinaitis.

„Norime mūsų mėgstamą gamintoją reprezentuoti taip, jog vėliau mumis galėtų didžiuotis ne tik „Memel Motor Fest“ komanda, bet ir „Jeep“ gamyklos vadovai“, – priduria pašnekovas.

„Kiekvienas „Jeep“ vairuotojas žino, jog šios markės automobiliai gali būti naudojami įvairiomis sąlygomis. Į darbą, į sodą, į pajūrį, į bet kurį pasaulio kampelį, ir nesvarbu kokiu keliu reikia važiuoti arba ką reikėtų pervažiuoti.“

„Memel Motor Fest šventės metu įrodysime, jog norint pervažiuoti lengvąjį automobilį, nebūtina į pagalbą pasitelkti sunkiosios technikos. Mes tai galime padaryti su „Jeep“ visureigiu. Ir visa tai atrodys gerokai efektyviau ir įspūdingiau“, – vieną programos detalę atskleidžia Nerijus Laurinaitis

Kviečia registruotis

Kol „Memel Motor Fest“ organizatoriai rūpinasi įvairiausiomis smulkmenomis, kurios užtikrintų sklandžią ir malonią automobilistams skirtų renginių eigą, organizatoriai oficialiai skelbia dalyvių registraciją pradėtą.

„Kuo įvairesnis, spalvingesnis dalyvių parkas, tuo mums visiems smagiau. Kiekvienas iš mūsų turime silpnybę skirtingoms automobilių markėms, kėbulo tipams. Turime skirtingą požiūrį į automobilių modifikavimo kryptį bei galutinį tikslą. Norime po vienu sparnu priimti kuo daugiau automobilių entuziastų, kurie yra pasiryžę parodyti savo ilgametį projektą ar Lietuvoje itin retai matomą modelį“, – priduria Edmundas Dargis.

Dalyvio registracijos paraišką galite užpildyti „Memel Motor Fest“ festivalio oficialiame tinklapyje: www.mmf.lt