Praėjusių metų kovo 24 deiną motoakrobatas iš Utenos Šarūnas Kezys pasiekė Pasaulio Guinness'o Rekordą. Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiose akrobatinio važiavimo varžybose lietuvis su motociklu ant vieno rato padarė 36 apsisukimus greičiau nei per vieną minutę.

„Po šio iššūkio buvo apėmęs begalinis džiaugsmas, – pasakoja Šarūnas. – Tačiau praėjus vos kelioms valandoms po pasiekto rekordo su draugais ir kolegomis jau ėmėme svarstyti, kiek laiko 36 apsisukimai išliks nepagerinti?“

Motoakrobatas atskleidžia, kad jis troško, jog rekordas išsilaikytų bent metus laiko. Ir praėjus metams po įsimintinos dienos Šarūnas neslepia džiaugsmo dėl tokio solidaus savo rezultato.

„Esu girdėjęs klausimų, ar tai yra mano galimybių ribos ir ar bandyčiau rekordą atsikovoti, jeigu kas nors jį pagerintų. Prieš metus galvojau, kad maksimalus mano apsisukimų skaičius yra 40, esant labai palankioms sąlygoms. Dabar svarstau, kad galbūt galėčiau pasirodyti net ir geriau, tačiau ar bandyčiau rekordą susigražinti į savo rankas, jei šis būtų pagerintas – didelis klausimas. Tikslas jau pasiektas ir reikia žvelgti į priekį“, – svarstė „Utena Stuntriders team“ komandos narys Šarūnas Kezys.

Motociklininkas atskleidė, šiuo metu besitaikantis į kitą rekordą. Jis džiaugiasi, jog pirmas blynas neprisvilo ir iš egzotiškųjų Jungtinių Arabų Emyratų pavyko parsivežti tokį garbingą titulą. Šarūnas neslepia, kad jam be galo svarbus artimų žmonių palaikymas.

Iš Utenos kilęs motociklininkas neatskleidžia, kur atliks kitą savo pasirodymą, tačiau žada, jog pasirodymas bus nepakartojamas.