Nuo 2006 metų „Opel“ gamino antros kartos „Zafira“ modelius. Tačiau vokiečių koncernui tai nebuvo tokia sėkmės istorija, kokią parodė pirmoji „Zafira“ karta.

Šviežiai debiutavusi „Opel Zafira B“, skirtingai nuo savo pirmtako, pateko į labai konkurencingą segmentą. Didžioji dalis ekonominės klasės automobilių gamintojų jau turėjo savo septynviečius vienatūrius, todėl konkurencija šiame segmente buvo didesnė nei bet kada anksčiau.

Tačiau tuo pat metu visame pasaulyje pradėjo masiškai populiarėti ir visureigiai. Naujai atsiradusi krosoverių klasė taip pat neleido žydėti „Zafira“ pardavimams.

Antrosios kartos „Opel Zafira“ yra praktiškas pasirinkimas didelei šeimai. Kaip ir kiti šios markės modeliai, šie vienatūriai rinkoje siūlo bene geriausią rinkoje pagaminimo metų ir kainos santykį. Sunku surasti panašų automobilį, kuris būtų ne tik toks erdvus bei praktiškas, bet ir 5-10 metų senumo ir sąlyginai nebrangus.

„Zafira B“ pasižymi nebrangiomis eksploatacinėmis išlaidomis, todėl šie modeliai stipriai prigijo Lietuvos automobilių rinkoje. Tačiau renkantis tokį automobilį būtina kruopščiai apžiūrėti trapiausius mechaninius mazgus, siekianti išvengti galimų nenumatytų išlaidų.

Visus parduodamus „Opel Zafira B“ automobilius galite peržiūrėti paspaudę ant šios nuorodos.

Autoplius.lt „Opel Zafira B“ apžvalga: