Autoplius.lt

Trys vokiški modeliai, kuriuos norisi vadinti superautomobiliais

Automobilių pramonėje egzistuoja egzotiškas terminas, apibrėžiantis labai greito, brangaus ir dažniausiai reto automobilio sąvoką. Tas terminas – superautomobilis. Tačiau tai, ką vieni vadina superautomobiliais ne visada įsiterpia į šio žodžio reikšmę.

Anksčiau tokius modelius, kaip „Lamborghini Countach“, „Ferrari F40“ ar „Porsche 959“ buvo populiaru vadinti egzotiniais automobiliais. Tačiau laiko juostoje frazės keitėsi ir gerokai vėliau tokie modeliai, kaip „Lamborghini Murcielago“, „Ferrari Enzo“ ar „Porsche Carrera GT“ jau buvo vadinami superautomobiliais.

Bet yra ir tokia kategorija sportinių automobilių, kuriuos dažnas entuziastas lyg ir norėtų palaikyti superautomobiliais, tačiau jie tokie nėra.

Lankomiausias šalies transporto skelbimų portalas Autoplius.lt pateikia tris Lietuvoje parduodamus automobilius, kurie įspūdingi ne tik savo išvaizda ar techninėmis galimybėmis, bet ir apvalia kainos etikete, tačiau vis tiek nėra laikomi superautomobiliais. Tai – vokiška trijulė, iš kurios kiekvienas modelis savo markės gamoje užima vietą prie pačių brangiausių automobilių.

1 / 3