Viktorija – jauna mergina iš Rusijos. Įprastomis dienomis ši Maskvoje gyvenanti žavi tamsiaplaukė užsiima merginoms įprasta veikla, tačiau tai ne viskas, kuo užsiima Viktorija. Palikusi aukštakulnius ir kitus damoms būdingus atributus namie, ši patrakusi mergina sėdi ant motociklo ir išdarinėja triukus, kurių pavydi ir „rimti“ motociklistai.

Maža to, Viktorija nusprendė įrodyti, jog moto-akrobatikos pasaulis nėra vien tik stipriosios lyties atstovų arena – taip ji atsidūrė „16k StuntRiding Eurocup“ dalyvių sąraše. 

Mesti iššūkį viena, tačiau norint šiame sporte parodyti rezultatus, Viktorijai teks gerokai pasistengti. Kiekvienas dalyvis varžybų metu gaus tris minutes, kad sužavėtų teisėjus ir žiūrovus bei patektų į finalinį dešimtuką – damoms jokios nuolaidos nebus taikomos ir nors 3 minutės skamba ne itin įspūdingai, tačiau tiek laiko laviruoti lygsvara bei akrobatiškai lankstytis ant motociklo, laikantis vien rankomis ar tik kojomis – stipri fizinė užduotis. 

Pakalbinti kiti varžybų dalyviai pažymi, jog triukų šlifavimas ant motociklų yra tai, ką vertina teisėjai, tačiau be ilgų valandų sporto salėje ir masės išlieto prakaito ant motociklo lipti net neverta, nes po minutės pasirodymo suvaldyti kelis šimtus kilogramų sveriantį motociklą išties sunku, o tuo pačiu ir pavojinga. Kritimas nuo motociklo ar panaši klaida ne tik reiškia žemą kvalifikacijos rezultatą, bet ir gali dalyviui kainuoti keletą didelių mėlynių.

Nors motociklų kultūroje mergina dažniau sutinkama sėdinti motociklo gale, apsikabinusi savo baikerį, tačiau kovo 16 dieną „Žalgirio“ arenoje tradicjos bus laužomos ir ši dama parodys, ką sugeba.