„Porsche 911“ automobiliui šie metai jubiliejiniai – švenčiama 50 metų sukaktis. Taip jau sutapo, kad „Porsche klubas Lietuva“ šiemet taip pat pradėjo jubiliejinį, 10-ąjį klubo sezoną.

Sezono atidarymui „Porsche“ automobiliai iš visos Lietuvos šį savaitgalį rinkosi pajūryje. Spalvinga „Porsche“ rikiuotė Teatro aikštėje džiugino tiek Klaipėdos miesto gyventojus, tiek svečius. Čia buvo renkamas gražiausias renginio automobilis. Nors grožis subjektyvi sąvoka, tačiau dauguma klubo narių savo balsus atidavė už naujausią „Porsche“ modelį, kol kas vienintelį tokį Baltijos šalyse, „Carrera 4S cabrio“.

13 val. buvo paskelbtas orientacinių varžybų startas. Ši rungtis sukelia tikrą azartą, o beieškant atžymos punktų patiriami nuotykiai virsta tikromis humoristinėmis istorijomis. Šiais metais tikru pajūrio regiono žinovu pasirodė klubo nario Raimundo Buinevičiaus ir jo žmonos Jovitos „Porsche“ ekipažas, užėmęs pirmąją vietą. Antri liko Laura ir Žydrūnas Andriukaičiai, trečia vieta atiteko Andriui Pranckevičiui ir jo žmonai Laurai Blaževičiūtei.

Šventinis vakarėlis vyko naujai duris atvėrusiame „Europa City Aurora“ Klaipėda viešbutyje, kur savo „Porsche“ istorijos žinias klubo nariais galėjo pasitikrinti „Porsche Quize“, pavadintame „911 istorija”. 

Sekmadienį  „Porsche“ klubo renginys persikėlė į Neringą, kur antrus metus iš eilės vyko auto-slalomo varžybos. Šiais metais „Porsche“ automobiliai buvo suskirstyti į klasės: klasėje iki 300 AG nepralenkiamas buvo Nerijus Mierkis su klasikiniu „Porsche 911“, antra vieta atiteko klubo svečiui Evaldui Čenkui su „Porsche Carrera S“, trečioje vietoje liko Gailė Rusteikaitė su „Porsche Cayenne“. Automobilių klasėje iki 400 AG slalomo vairavime geriausias buvo „Porsche Carrera 4S“ vairuojantis Valdas Buivydis iš Kauno, antras su „Carrera S“ Vytautas Matuliauskas, trečias liko Vidmantas Fokas su „911 Carrera S“. Galingiausiųjų klasėje, virš 400 AG, nepralenkiamas buvo Aurelijus Rusteika su „Porsche GT3“, antrą vietą užėmė Vilmantas Audzijonis,  taip pat vairavęs „Porsche GT3“, trečia vieta atiteko Almantui Stankevičiui su „Porsche 911 turbo“.