Jau šį šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiančiame „Stunt Riding Eurocup“ antrajame etape organizatoriai dalyviams ir žiūrovams paruošė keletą naujovių – įprastą 2 minučių kvalifikacijos ir 3 minučių „Top 10“ važiavimų tvarką papildys užduotys, kurių dalyviai surepetuoti prieš varžybas negalės.

Siekdami kiek praturtinti varžybas, organizatoriai „Dolce Moto“ nusprendė dalyviams mesti papildomą iššūkį – pertraukos tarp kvalifikacijos ir „Top 10“ metu bus surengtos „Wheely“ varžybos – dalyviai turės kuo ilgiau ir kuo greičiau sukti ratus „Siemens“ arenos perimetru. 

Antruoju iššūkiu taps  rungtis – „Sutraiškyk skradinę“. Dalyvis, važiuodamas ant priekinio rato, stabdydamas suksis ir galiniu ratu turės sutraiškyti ant betono padėtą skardinę – tai itin stiprių motociklo valdymo gebėjimų reikalaujantis triukas, leidžiantis tik keleto centimetrų paklaidą. Šios užduotys sieks atrinkti iš tiesų meistriškumą rodančius dalyvius, nuo tik savo programą itin kokybiškai surepetavusių dalyvių. 

Visi susirinkę į „Siemens“ areną šįsyk galės netik išvysti stipriausius Europos motoakrobatus, bet akis paganyti ir į pirmuosius balandžio paskutinį savaitgalį Kaune įvyksiančios „Auto-Moto sporto parodos“ dalyvių bolidus.