Vienas vasaros rytas keliems vilniečiams tapo rimtu drąsos išbandymu, nes į reikiamą vietą juos vežė ne paprastas taksi, o „Smart Taxi racing team“ lenktynininis automobilis „Mazda Miata MX5“, vairuojamas lenktynininko Tauro Tunylos.

Pasak „Smart Taxi“ vadovo Vytauto Reiso, nestandartine pramoga savo klientams ir verslo partneriams norėta parodyti, kad taksi paslauga gali būti ne tik važiavimas iš taško A į tašką B, bet ir komfortiška kelionė, pilna įspūdžių.

„Ne paslaptis, kad naudojantis taksi, svarbiausia iškvietimo greitis, automobilio punktualumas bei kelionės saugumas – tai „Smart Taxi“ prioritetas. Modernėjančiame pasaulyje taksi verslas taip pat kinta, savo kasdienėje veikloje pritaikydamas technologines naujoves ir klientams pasiūlydamas jų poreikius atitinkančių paslaugų paketą. Per dvejus įmonės gyvavimo metus sugebėjome įtikinti vilniečius, kad taksi paslauga gali būti moderni ir įvairialypė,“ – sako „Smart Taxi“ vadovas V. Reisas.

Nustebę keleiviai nedrąsiai lipo į saugos lankais sutvirtintą automobilio vidų ir bandė suprasti, kaip sportinėje sėdynėje prisisegti saugos diržus. Tai buvo tik nuotykio pradžia: pakeliui į numatytą tikslą lenktynininkas užsuko į serviso zoną ir specialiai paruoštą aikštelę, kur pademonstravo savo sugebėjimus. Neįprasto taksi keleivių įspūdžius siūlome pažiūrėti vaizdo siužete.