Sportiškus „BMW M“ automobilius gaminanti „BMW M GmbH“ kompanija plečia savo siūlomų modelių gamą – pasauliui pristatytas naujas BMW M4 kabrioletas. Naujasis modelis tęsia ilgametes BMW M serijos sportiškų kabrioletų tradicijas: tai jau penktosios kabrioletų kartos atstovas, rašoma kompanijos pranešime spaudai.

BMW M4 kabrioleto linijos iš pirmo žvilgsnio primena jo „pusbrolį“ – BMW 4 serijos kabrioletą. Kuomet stogas atviras, automobilis įgyja dailų ir grakštų siluetą, o kai stogas užveriamas, automobilis tampa dinamiškų formų kupė. Tačiau iškilus BMW M4 kabrioleto kapotas, akį traukiantys šoniniai veidrodėliai bei platėjančios ratų arkos, gaubiančios 18 colių ratus, leidžia suprasti, kad šis modelis priklauso būtent BMW M3 ir M4 modelių šeimai. 

Po BMW M4 kabrioleto kapotu slepiasi M3 sedano ir M4 kupė gerbėjams jau pažįstamas išskirtinio charakterio šešių cilindrų variklis su „M TwinPower Turbo“ technologija, pasižymintis ypač dideliu sukimo momentu. Šis 3 l darbinio tūrio variklis pasiekia 431 AG/317kW galią, o jo didžiausias sukimo momentas - 550 Nm. Variklio dėka automobilis su pasirinktinai įdiegta 7 pavarų „M Double Clutch“ pavarų dėže iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 4,2 s. Naujojo BMW M4 kabrioleto degalų sąnaudos siekia 8,7-9,1 l/100 km, o CO2 emisijos lygis – 203-213 g/km.

Kaip ir BMW M3 sedanas bei BMW M4 kupė, naujasis M4 kabrioletas stebina ypatingai mažu svoriu - tai lemia automobilyje pritaikyti technologiniai sprendimai. Kai kurios važiuoklės ir kėbulo dalys, pavyzdžiui, kapotas, yra pagamintos iš aliuminio. Taip pat automobilio konstrukcijoje plačiai naudojamas anglies pluoštu sustiprintas plastikas (CFRP), pasižymintis išskirtiniu lengvumu ir tvirtumu. 

Trijų dalių metalinis BMW M4 kabrioleto stogas susilanksto vienu mygtuko paspaudimu maždaug per 20 s. Jis gali susilankstyti ir automobiliui judant mažesniu negu 18 km/val. greičiu. 

BMW M4 kabrioletas gali pasigirti ne tik turtinga standartine komplektacija, tačiau ir tuo, kad gali būti pasirinktinai papildytas daugybe detalių, funkcijų ir sistemų, patobulinančių tiek automobilio išvaizdą, tiek dinamiškumą, tiek komforto lygį. „BMW Individual“ automobilio aksesuarų linija leidžia vairuotojui susikurti išties unikalų automobilį pagal savo poreikius ir skonį.

Naująjį BMW M4 kabrioletą jau galima užsisakyti ir Lietuvoje, visuose įgaliotosios BMW atstovės šalyje UAB „Krasta Auto“ salonuose. Jo kaina prasideda nuo 286,3 tūkst. litų.