Neoficialiai skelbiama, kad Vokietijos automobilių gamintojas BMW, rinkai planuoja pasiūlyti SUV kategorijos X7 modelį, kuris savo dydžiu pralenks kiek mažesnį X5.

Didesnis nei X5, bet svers maždaug tiek pat

Teigiama, kad naujasis X7 modelis bus kuriamas anapus Atlanto, Spartanburge, Pietų Karolinoje. Jei X7 pasieks serijinę gamybą, jis bus ilgesnis ir platesnis nei X5, o salone tilps trys eilės sėdynių.

Gamintojas šio automobilio gamybai veikiausiai panaudos daug aliuminio ir anglies pluošto, todėl automobilio svoris išliks panašus kaip ir X5 modelio.

Tikisi šešių cilindrų variklio

Jau spėliojama, kokiu varikliu bus aprūpintas X7 modelis. Manoma, kad realiausias pretendentas slėptis po variklio gaubtu turėtų būti šešių cilindrų dyzelinis agregatas.

Neseniai BMW nutraukė V8 dyzelinių motorų gamybą, todėl manoma, kad gamintojas galios ieškos šešių cilindrų jėgainę aprūpindamas turbinomis.

Konkuruos su kitais Vokietijos gamintojais

Manoma, kad BMW X7 rinkoje turėtų varžytis su kitų gamintojų SUV kategorijos automobiliais. Realiausi X7 oponentai – „Audi“ kūrinys Q9 ir „Volkswagen Cross Blue“, kuris Jungtinių Amerikos Valstijų rinkoje bus pardavinėjamas nuo 2016-ųjų metų.