Dar 2013 metų spalio mėnesį automobilių gamintojas paskelbė, kad sulaukė 30 tūkst. užsakymų naujos kartos S klasės modeliams įsigyti ir netruko užimti šio segmento lyderio pozicijos pasauliniu mastu.

„Mercedes-Benz“ sekdama sėkmingo S 400 HYBRID modelio pavyzdžiu rinkai pristato antrąjį hibridinį S klasės atstovą – S 300 „BlueTEC“ HYBRID. Šis prabangios klasės automobilis sunaudos 4,4 litro dyzelinio kuro 100 kilometrų važiuojant kombinuotu režimu, o kenksmingų dujų emisija, siekianti vos 115 g/km, užtikrina, kad šios klasės automoblis atitinka A+ energijos efektyvumo klasę. Tai reiškia, kad „Mercedes-Benz“ per pastaruosius 10 metų išmetamųjų dujų kiekį sumažino dvigubai. 

„Mercedes-Benz S 300 BlueTEC HYBRID“ automobilyje montuojamas 2,2 keturių cilindrų 150 kW (204 AG) galingumo variklis kartu su hibridiniu moduliu. 20 kW galingumo elektrinis variklis įrengtas tarp pagrindinio variklio ir automatinės greičių dėžės. Jis naudojamas automobiliui greitėjant, o įkraunamas stabdymo metu rekuperuojama energija. Taip pat yra galimybė važiuoti naudojant vien tik elektros energiją. S 300 „BlueTEC“ HYBRID rinkai siūlomi standartinės ir prailgintos ratų bazės modeliai.

Vienas ekonomiškiausių pasaulio V6 tipo variklių nuo šiol montuojamas į keturiais ratais varomą the S 350 „BlueTEC“ 4MATIC modelį. Šio variklio galia siekia 190 kW (258 AG) ir 620 Nm sukimo momentą. Skaičiuojama, kad šio standartinės ir prailgintos ratų bazės automobilio degalų sąnaudos siekia 5,9 litro dyzelinio kuro 100 kilometrų, kurios prilygsta keturių cilindrų S 250 CDI automobilio sąnaudoms.

Naujasis S klasės flagmanas – S 600 – rinkai pristatomas tik su prailginta ratų baze ir prabangos elementais. Šiame automobilyje montuojamas V12 tipo biturbo variklis, išvystantis 390 kW (530 AG) galią ir 830 Nm sukimo momentą. Atitinkamai šio S klasės flagmano komplektacija pasižymės moderniausiomis technologijomis: „greitkelio“, „užmiesčio“, „rūko“ funkcijas ir automatinį šviesos posūkio reguliavimą turinti „LED Intelligent Light“ sistema, aktyvios pakabos sistema „Magic body control“, skanuojanti kelio dangą ir prie jos pritaikanti pakabą, bei „Driving Assistance Plus“ paketas.

„Mercedes-Benz S 65 AMG“ pristatomas kaip galingiausias šio itin konkurencingo segmento modelis, nustatantis naujus standarus. 12 cilindrų variklis, išvystantis 463 kW (630 AG) galią ir 1000 Nm sukimo momentą, leidžia pajusti nepakartojamus įspūdžius ir pajusti šio modelio dinamiškumą. AMG modelių standartinė pakaba komplektuojama su kelio dangos paviršių skanuojančia ir pakabą pritaikančia sistema „Magic body control“.

Klientams yra siūloma nauja papildoma įranga – permatomas ekranas priekiniame stikle, jo šildymas bei lietimui jautrus ekranas – bei naujos interjero spalvos. Taip pat diegiama patogulinta susidūrimo prevencijos sistema, padedanti apsisaugoti nuo susidūrimų galine automobilio dalimi.