Sostinės Kelių policijos valdybos pareigūnai pastebi prie pakitusių eismo sąlygų neprisitaikiusius vairuotojus, vairuojančius automobilius, nuo kurių nenuvalytas sniegas.

Apledėję, iš vidaus aprasoję automobilių langų stiklai ar ant stiklų nuo automobilio stogo slenkantis sniegas gali stipriai riboti matomumą pačiu kritiškiausiu metu ir lemti nelaimę.

Atkreiptinas dėmesys, kad transporto priemonių vairuotojai privalo kelyje elgtis taip, kad nesukeltų pavojaus tiek sau, tiek kitiems eismo dalyviams.

Prieš pradėdamas važiuoti vairuotojas privalo iš anksto tinkamai pasirūpinti transporto priemonės technine būkle – tinkamomis padangomis, šviesos prietaisų ir stiklo valytuvų veikimu. Svarbu pasirūpinti, kad automobilyje būtų pakankamai automobilių langų stiklų ploviklio, sniego valymo šepečiai, ledo grandikliai.

Valstybinio numerio ženklai turi būti švarūs,  o galiniai – apšviesti. Pajudėti iš vietos galima tik tada, kai nuo sniego ir ledo visiškai nuvalyti automobilio stiklai, šviesos prietaisai, automobilio stogas, pažymima Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Vairuotojų prašoma pasirūpinti savo transporto priemone, pajudant iš vietos nusivalyti automobilius.

2009 m. vasarį vieno policijos padalinio Estijoje vadovas išplatino viešą laišką vairuotojams, kuriame nedviprasmiškai primenama, kad keliais vairuojami ne šarvuočiai, iš kurių kelias matomas tik per siaurą angą.

„Vairuotojai, jūs vairuojate tanką ar automobilį?“, – retoriškai buvo klausiama komisaro Alvaro Ottokaro laiške.