Palangoje, Vytauto gatvėje vyko 1000 kilometrų lenktynių atidarymo paradas, kuriame įspūdingų automobilių, gražių merginų bei geros nuotaikos užteko visiems. Dėmesio šis renginys susilaukė tikrai daug, tačiau ar visi susirinkusieji žino, į kokį renginį atėjo?

Šeimas labiausiai domino nusifotografuoti šalia lenktyninių automobilių bei laimėti prizų vaikams, pasimėgauti geru oru ir atsigaivinti „Blue Sheep“ gėrimais, kuriuos dalino „Kas ta Blue Sheep?“ komanda. Vyrai ir vaikinai, atėję be moterų, neslėpė simpatijų „PažintysXXX.com“ merginoms.     

Tačiau dauguma žiūrovų net nežinojo, kokios komandos dalyvauja prestižinėse varžybose ir negalėjo įvardinti nei vieno lenktynininko.

Viena moteris pasakojo, jog ji net neįsivaizduoja, koks renginys vyksta, ji tiesiog laukia autobuso, juk autobusų stotis visai čia pat.

Nemažai žmonių sakė, jog paradas jiems turi padėti apsispręst,i ar verta stebėti pačias lenktynes, ar galima pasitenkinti tik automobilių paroda. Po parado užkalbinti žiūrovai jau teigė, kad lėks įsigyti bilietų į lenktynes, mat pirminis įspūdis apie lenktynes – puikus. 

Kas, žiūrovų manymu, laimės „1 000 kilometrų lenktynes”? Daugiausia visi minėjo Benediktą Vanagą iš „General Financing-STIHL by Pitlane“ komandos, viairuojantį „Porsche 911 GT3 Cup“ automobilį. Po jo buvo minimi broliai Jonas ir Ignas Gelžiniai iš „Liqui Moly Racing Team Lithuania“, vairuojantys „BMW E90 Edva“ bolidą. Už juos kažkodėl daugiausia serga jaunos merginos. 

Kadangi šios dvi komandos dalyvaus skirtingose klasėse ir tarpusavyje nesusirungs, galima sakyti, jog A3000+ ir GT klasėse žiūrovai jau turi išsirinkę savo lyderius ir nugalėtojus.