Metų sandūroje vyks 8 renginio etapai, kur dalyviai su savo automobiliais mokysis vairuoti ir dalyvaus tiek slalomo, tiek sprinto automobilių lenktynėse. Kiekvienas vairuotojas trasą galės pasirinkti pagal savo poreikius ir norus.

Organizatoriai tikisi, kad 8 etapų metu pasitaikys įvairus oras, todėl bus galima išmokti ir brautis per pusnis, ir valdyti automobilį ant ledo, o gal net vairuoti šlapdribos metu. Ir tai yra vienintelė vieta Lietuvoje, kur galima tai daryti saugiai!

<p>Šalia jau daug patirties turinčių vairavimo vilkų galės rungtis ir nedaug patirties turintys vairuotojai, kurie galės pasimokyti iš patyrusiųjų. O geriausius vairavimo sugebėjimus parodžiusius dalyvius apdovanos renginio rėmėjai.</p>

Norintiems išmokti gerai vairuoti padės profesionalai

Šiais metais, kartu su lenktynėmis, bus vykdoma ir mokymo programa. Lenktynių komandos Juta Racing, lenktynininkai, kurie dalyvavo Didžiojoje Britanijoje vykusiose „Porsche Carrera“ ir „AirAsia Renault Cup“ lenktynėse, atskleis savo vairavimo žinias kiekvienam norinčiam. Komandos lenktynininkai Tautvydas Barštys bei Ignas ir Jonas Gelžiniai pasiruošę padėti ir pasidalinti patirtimi.

Renginio dalyviai galės susipažinti su sportiniais „Porsche Carrera“ bolidais, kurie vairuojami lietuvių šį sezoną laimėjo ne vienas lenktynes.

Pirmas aštuonių varžybų serijos etapas - lapkričio 11 dieną. Registracija vykdoma el. paštu iki lapkričio 9 dienos: mail@nemunoziedas.lt.

Siunčiamame laiške reikia nurodyti:
1. Vardas Pavardė
2. Automobilis
3. Slalomas ir sprintas; tik slalomas; tik sprintas.
4. Klasė (AWD - visais varomais ratais; FWD - priekiniais varomais ratais; RWD - galiniais varomais ratais; OPEN Sport - atvira klasė, sportui ruoštiems automobiliams, Moterų klasė)
5. Registracija vienam etapui, registracija keturiem etapam, registracija aštuoniem etapam.
6. Kontaktinis telefono numeris
Varžybų reglamentas „Nemuno žiedo“ internetiniame puslapyje čia.