Automobilių gamintojas „Mercedes-Benz“ į sėkmingą Coupe liniją įveda dar vieną naujieną – „Mercedes-Benz GLE Coupe“. Tai padidinto pravažumo, išskirtinio dizaino sportiškas visureigis. Šis automobilis pagamintas pagal ML klasės modelį. Koncerno atstovai pripažįsta, kad šiuo modeliu bus bandoma pritraukti ir tuos pirkėjus, kurie dar nėra turėję „Mercedes-Benz“ automobilio.

Pirmasis įspūdis pažvelgus į naująjį GLE Coupe modelį gali būti klaidingas. Taip, vairuotojas ir keleiviai šiame automobilyje sėdi pakankamai aukštai, o matymo laukas yra išties platus kaip Coupe kėbulo automobiliui.

Tačiau šiame automobilyje esantys žmonės greičiau pasijus esantys sportiškame negu bekelei skirtame visureigyje. Galingo automobilio garsas, tiksli ir greita reakcija į vairuotojo komandas leis pajusti sportiškąją automobilio pusę, o nepriekaištingai dirbanti pakaba, pagalbinės vairavimo sistemos ir automobilio salono išbaigtumas suteiks visiems šiuo automobiliu važiuojantiems asmenims išties komfortiškai praleistą laiką.

Šalia patrauklių dizaino linijų šis automobilis pasižymės daugybe įvairių pagalbinių vairavimo sistemų panašių į šio gamintojo C, E ir S klasėse jau diegiamas. Taip pat šiame automobilyje įdiegta nauja AIRMATIC pakaba užtikrinanti ypatingą stabilumą.

Vairuoti šį automobilį padės naujausios pagalbinės sistemos: nelygiose vietose ir posūkiuose padės Active Curve System bei ESP Curve Dynamic Assist sistemos, šoninio vėjo pagalbinė sistema Crosswind Assist, automatinė automobilio stabdymo sistema COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS, PRE-SAFE Brake sistema, kartu atpažįstanti ir pėsčiuosius ir kitos „Mercedes-Benz“ inovatyvios saugos sistemos.

Naujuosiuose „Mercedes-Benz GLE Coupe“ modeliuose bus montuojami trijų tipų varikliai. GLE 350 d 4MATIC automobilio ratus suks dyzelinis 258 arklio galių (190 kW) variklis, GLE 400 4MATIC – naujas tiesioginio įpurškimo V6 tipo 333 arklio galių (245 kW) benzininis biturbo variklis, o sportišką ir galingą GLE 450 AMG automobilį į priekį ves V6 tipo 367 arklio galių (270 kW) biturbo motoras.