Gendrutis Zakarauskas motociklų su priekabomis sportu susidomėjo dar būdamas Lietuvoje. Jam čia teko dalyvauti keliuose motokroso varžybų etapuose, tačiau prieš keletą metų vyras emigravo į Škotiją ir tai padarė būtent dėl savo aistros motociklų su priekabomis sportui.

Keletą metų varžybose dalyvavęs kaip „keleivis“, kuris palaiko balansą, šiemet G.Zakarauskas nusipirko motociklą ir prie vairo sėdo pats. Suradęs „keleivį“ Stewartą Lithgową tautietis pradėjo varžytis Škotijos, Anglijos motociklų sporto klubų rengiamose varžybose bei šalies čempionatuose.

Po trijų etapų Škotijos čempionate lietuvis tvirtai užima šeštą vietą, yra iškovojęs keletą ketvirtų vietų klubinėse varžybose. Praėjusį savaitgalį G.Zakarauskas lenktyniavo „East Fortune Racing Circuit“ trasoje surengtose lenktynėse.

Po kvalifikacinių važiavimų tautietis iškovojo ketvirtą startinę poziciją, o pirmą važiavimą baigė penktoje vietoje. Deja, lietuviui nepasisekė antrame važiavime. Tuo metu, kai G.Zakarauskas važiavo trečias ir iki finišo buvo likęs vos vienas posūkis, sugedo jo motociklo variklis, todėl lietuviui teko susitaikyti su pralaimėjimu ir varžybos liko nebaigtos.

Net ir gedimų nulemti pralaimėjimai nesumažina G.Zakarausko noro lenktyniauti. Už dviejų savaičių lietuvis dalyvaus Škotijos čempionato paskutiniame etape ir sieks apginti šiuo metu užimamą šeštą vietą. Taip pat G.Zakarauskas yra numatęs ir dar keletą startų Anglijoje.