Praėjusį šeštadienį Trakuose įvyko gan neįprastos automobilių slalomo varžybos. Neįprastos jos buvo tuo, kad pagrindinė tema buvo ne automobiliai, o vaikai

Kaip tai gali būti susiję? Pasirodo „Audi“ markės automobilių gerbėjai iš auto klubo „Audifanai.com“ jau ne pirmus metus globoja vaikų namus, rengdami automobilių slalomo varžybas. Šių varžybų tikslas – surinktas lėšas paaukoti būtiniausioms vaikų namų reikmėms.

Tokių akcijų metu susirenka gausybė auto sporto mėgėjų ir pačių klubo atstovų, susivienijusių dėl kilnaus tikslo. Be to, prisidėti galėjo ir tai padarė visiškai svetimi žmonės, į renginį atvykę atsitiktinai.

Vilniaus „Audi“ salonas, prisidėdamas prie vaikų saugumo kelyje, paruošė specialius testus su KET klausimais ir apdovanojo sąžiningiausią vaiką, kuris savarankiškai atsakė į klausimus.

Automobilių stovėjimo aikštelėje buvo atskira zona parodai. Joje dalyvavo įvairių automobilių stilių atstovai, rodydami savo patobulintus ir išblizgintus plieninius žirgus, į kuriuos ilgai spoksojo mažieji. Savo gausumu pasižymėjo visos varžybų klasės, net Damų klasėje dalyvavo 7 dailiosios lyties atstovės, kurios nušluostė nosis daugumai vyrų.

Tarp važiavimų, pertraukos metu, buvo „drift“ treniruotė. Jos metu su šalmais buvo vežami vaikai iš globos namų. Vieni vaikai buvo tokie maži, kad per langą nesimatė net šalmo. Beje „drift“ važiavimuose dalyvavo ir vienintelė panelė.

Kupini įspūdžių ir geros nuotaikos, dalyviai ir vaikai dar ilgai nenorėjo skirstytis. Mažieji negailėjo savo emocijų, šypsenų ir be perstojo kartojo, kaip jiems patiko vienas ar kitas pasirodymas, pasivažinėjimas ir kokius automobilius jie turės užaugę.