Lietuvos šoninio slydimo čempionatas įsibėgėja ir toliau keliauja į Klaipėdą. Čia, geriausius Lietuvos ir užsienio šonaslydžio pilotus bei fanus pasitiks vienas įspūdingiausių renginių pajūryje – „Klaipėda Drift City“. Specialiai varžyboms uždarytos miesto gatvės, pašėlęs paradas per visą uostamiestį, bei įtampa alsuojančios varžybos neleis atsikvėpti nei akimirkai.

Renginys Klaipėdą okupuoti žada net dvi dienas: pirmąją vyks treniruočių sesijos, kurių metu bet kuris panorėjęs galės išbandyti „Drift Taxi“ paslaugą – sėskite šalia Lietuvos čempiono ar Jūsų favorito ir įveikite per vingiuotus uostamiesčio viadukus suraitytą trasą, kol į Jūsų dureles kėsinsis iš paskos riedantis ir pasiduoti neketinantis pilotas.

Tokiems pasivažinėjimams renginio organizatoriai nusprendė skirti net septynias valandas, tad pasimėgauti šoninio slydimo malonumais spės tikrai visi norintys.

Pasibaigus treniruotėms, monstrais pravardžiuojami automobiliai pasileis į miesto gatves link kruizinių laivų terminalo, kuriame visi norintys galės iš arti apžiūrėti varžyboms naudojamą techniką ir susipažinti su pilotais. 

Antrąją renginio dieną, Lietuvos ir užsienio „drifteriai“ varžybų imsis iš peties: trumpos treniruotės, kvalifikacija ir TOP32 kovos sudarys vientisą ir galingą sporto užtaisą, kurio metu nebus laiko poilsiui.

Čempionato įskaitos taškai darosi vis brangesni, staigmenų pateikia kiekvienos varžybos, tad pilotai turės padaryti viską, kad patektų į finalinius važiavimus – jei tam prireiks kiek pabraukyti automobilio šonus ar buferius – tebūnie.

„Klaipėda Drift City“ taps trečiuoju iš šešių planuojamų Lietuvos čempionato etapų. Kol kas bendroje įskaitoje vyrauja visiškas chaosas – pirmąsias varžybas Rygoje laimėjęs Lietuvos drifto karalius Andrius Čibirka antrojo etapo metu net nepateko į porinius važiavimus.

Trečias Rygoje likęs Andrius Vasiliauskas savo monstrišku 930 arklio galias generuojančių „BMW“ toliau erzina čempionato lyderius, negalinčius pastarojo pasivyti net įsibėgėjimo tiesiojoje, tuo tarpu savo namų sienas stipriai ginti žada ir „Drift Devils“ ekipa, Klaipėdos viadukus pažįstanti ne tik iš varžybų metu vykstančių treniruočių, tad incidentų, gražių važiavimų ir pergalės šampano šiose varžybose tikrai netruks.