Kaip ir kiekvienas automobilių sporto čempionatas, taip ir 2014 m. Lietuvos automobilių DRAG lenktynių čempionatas turi pabaigą – finalinį renginį, kuris dažnai kaip taisyklė būna bene įdomiausias, nes tuomet vyksta lemiamos kovos ir išaiškėja sezono geriausieji.

Šiais metais akimirkos sportą dievinantys lenktynininkai ir dėl sekundės dalių besivaržančius automobilius stebintys drago entuziastai paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 30 dieną, Kazlų Rūdos aerodrome rinksis į ketvirtą, finalinį šių metų Lietuvos drago čempionato etapą.

Kova nusimato karšta, nes pagrindinį sezono „reikalą“, kam atiteks čempiono titulas, ne vienam sportininkui teks aiškintis būtent paskutinėse ketvirčio mylios varžybose.

Bendroje įskaitoje dar daug nežinomųjų

Žvelgiant į čempionato įskaitos rezultatus, po trijų etapų klasėje „A - Street“ Andrejs Golovko ir Paulius Petkus turi po 56 įskaitinius taškus. Čempionas dar tikrai nėra aiškus.

Klasėje „B - Modified Street“ taip pat nusimato rimtas santykių aiškinimasis. Kęstutis Volbekas turi 60 taškų, Mykolas Tamašauskas dviem mažiau, o Rolands Ozolinš atsilieka dar vienu taškeliu.

Tiek „C - Super Street“, tiek „D - Extreme Street“ klasėse taip pat dar iš anksto negalima įvardyti čempionų, nors taškų skirtumai tarp pirmaujančių dalyvių čia ženkliai didesni. Bet tai juk autosportas – viskas tampa aišku tik kirtus finišo liniją.

Daugiausiai ovacijų sulaukianti „PRO“ klasė taip pat dar neturi aiškaus lyderio. Aivaras Štikelis su originaliu „BMW Altered“ prieš finalinį etapą žengia pirmas su 60 taškų, o jo komandos draugas Paulius Vaškelis su „BMW E30” atsilieka nuo jo 7 taškais. Tuo tarpu Jevgenijs Bičkovs su „Audi S2 Ljolik” savo sąskaitoje turi 40 taškų.

Taigi rugpjūčio 30 dieną Kazlų Rūdos aerodromas bei ketvirtis mylios (402,336 metro) laukia finalinių kovų ir smagiai nusiteikusių drago fanų, kurie renginio metu galės išmėginti „Drift Taxi“ pramogą. Viso to pradžia – 12 valandą.

Daugiau informacijos - Zaibelis.lt.