Balandžio 27–28 d. Kaune, Lietuvos sporto universiteto lengvosios atletikos manieže (Aušros g. 42, Kaunas. Žemėlapis - spausti čia), vyks pirmoji Lietuvos automobilių ir motociklų sporto paroda. Žiūrovai galės išvysti greičiausią ir naujausią Lietuvos lenktynininkų techniką bei susipažinti su jais pačiais.

Pasak motociklų ir automobilių žiedinių lenktynių čempionatus rengiančio M.Vyborno, 2000 kvadratinių metrų parodos plote tikimasi sutalpinti 40 automobilių ir motociklų sporto klubų, pristatančių savo techniką. Parodos lankytojai galės iš arti pamatyti ir išbandyti „Technorama“ atgabentą sportinių lenktynių simuliatorių, daug ralio žiedinių lenktynių, „drifto“, „drago“ bolidų. Parodoje bus galima išvysti ir Dakaro ralio dalyvį Gintautą Igarį su motociklu, Simą Juodviršį su visa kartingų technika.

Čia taip bus galima susipažinti ir su Jonu bei Ignu Gelžiniais, vienintelio lietuviško moterų ralio ekipažo narėmis Joana Survilaite ir Vesta Surviliene, bei kitais geriausiais mūsų dienų lenktynininkais.

Parodos metu Dovilo Čiutelės VAZ 2105 iš paprasto automobilio virs lenktyniniu bolidu - per 2 dienas jam bus sumontuoti visi dalyvavimui lenktynėse reikalingi atributai. Šarūnas Pladas paprastą „Yamaha R6“ taip pat pavers sportiniu ir perdarys jį parodos metu.

Bilieto kaina į šią parodą - 15 Lt. Jis galios ir įėjimo metu į po savaitės (gegužės 4 d.) vyksiančias ilgų distancijų žiedines lenktynes „Nemuno žiede“.