Tai — renginys, skirtas automobilių mėgėjams, negalintiems gyventi be „driftinančio“ automobilio vaizdų ir grožio, kuomet bolidas, sklandžiai valdomas, tobulai šonu praslysta posūkiu, sukeldamas menką, bet puikiai pajuntamą vėjo bangą. Šis renginys ir tiems, kurie nori patobulinti savo vairavimo įgūdžius: pasitreniruoti, važiuoti poroje stengiantis įveikti skirtingus varžovus, išbandyti skirtingas vairavimo technikas ar pasipraktikuoti važiuoti arti kliūčių ir t.t. Be visa šito – dar ir puiki galimybė gerai praleisti laiką, pabendrauti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi ar jos pasisemti.

„Drift Matsuri“ toli gražu nėra varžybos . Artimiausias mums „šaunantis“ į galvą palyginimas – „Chill, Grill and Drift“ arba bet toks teminis šokių vakaras, kuomet viskas, ko reikia – aikštelė, gera nuotaika ir grožis šokant, šį kartą – su automobilių pagalba.

Rugpjūčio 17 d. „ASFA Night Matsuri“ metu, be laisvo važinėjimo, galimi ir kiti žaidimai, pavyzdžiui, „furidašė“ turnyras: tai konkursas, kurio metu siekiama išrinkti geriausiai iniciaciją – įsibėgėjimą ir slydimą - atliekantį vairuotoją (reikia atlikti iniciaciją ir įveikti vieną posūkį iškart po jos). Šiame konkurse dalyviai gali surinkti balus taikant dešimties balų sistemą: juos skiria kiti, tuo metu nevažiuojantys „drifto“ kolegos ir turnyro dalyviai. Galiausiai, balai yra sumuojami.

Komandinio „drifto“ turnyras, kuomet arenoje siautėja 3 automobiliai, slystantys vienu metu. Lygiai taip pat, kaip prieš tai, dalyvius vertina kiti turnyre dalyvaujantys sportininkai, taikydami dešimtbalę sistemą.

Rugpjūčio 17-osios vakare Kėdainių „Daukšių“ aerodromą užplūs šoninio slydimo mėgėjų ir profesionalų desantas. Čia asociacija „Auto Sporto Fanas“, geriau žinoma ASFA pavadinimu, surengs pirmąjį Lietuvoje naktinį drifto šou – „ASFA Night Matsuri“.

Renginį sudarys keturios zonos -  scena ir šokių aikštelė su gera muzika, kuria rūpinasi vieni garsiausių Lietuvos DJ, „Drift“ trasos zonoje „drifto“ dalyviai – „Matsuri“ siela, - linksminsis kovodami tik dėl žiūrovų simpatijų, galės atskleisti savo įgūdžius nesuvaržyti taisyklėmis.

Ultralengvųjų lėktuvų pakilimo takas, kuriuo kils ir leisis lėktuvai, veiks „Oro Taxi“, ir, žinoma, kempingas, kuriame vairuotojai ir žiūrovai galės mėgautis poilsiu atskiroje zonoje po kupinos įvykių nakties.