Parduoti daugiau nei dvidešimties metų automobilį su akivaizdžiai defektais juos maskuojant būtų išties sudėtinga, todėl Mindaugu pasivadinęs pardavėjas nusprendė parašyti visą atvirą mašinos išpažintį.

Pardavėjas pabrėžia, kad automobilis parduodamas olandiško aukciono būdu, tačiau rugpjūčio 15 dieną kaina pasieks mažiausią vertę – 1509 litus. Tikriausiai suprantate, su kuo siejasi ši suma. Nesuprantate? Ne bėda – mat, Mindaugas norėtų gauti Viktoro Uspaskicho pažadėtą minimalią algą už dešimtmetį prižiūrėtą „Jetta“.

Skelbime aprašyta ne tik bendra mašinos būklė, bet ir privalumai: „Bagažinėje be jokių problemų telpa keli bulvių maišai, paršavedė ar šiaip koks nors sveikai įmitęs vyrukas“, – teigiama publikacijoje.

Mindaugas paminėjo ir bazinėje „Vokswagen Jetta“ įrangoje montuojamą privalumą – atminties lavinimo sistemą „Ot shoods“. Tai – pirmieji savininko žodžiai, po nakties (ar kelių) įsėdus į automobilį ir pastebėjus, kad jis buvo paliktas su įjungtomis šviesomis.

Kaip teigiama skelbime, su šiuo „Volkswagen Jetta“ ne gėda ir nuvažiuoti merginų „pakibinti“, mat čia sumontuotas BMW garsinis signalas prives atsisukti visas damas – matyt tas garsas leis joms įsivaizduoti, kad atrieda koks prašmatnus „būmeris“.

Nuotaikingai linksmą automobilio skelbimą peržiūrėti galite paspaudę čia.