Nuo seno įprasta automobilius pagal spalvą arba dizainą skirstyti į seksualius ir aseksualius, temperamentingus (sportiškus) ir nuobodžius, vadinamus „sofomis“ (skirtus daugiausiai pensininkams).

Naujausi tyrimai paneigia stereotipą, kad seksualūs vyrai vairuoja būtinai brangius, galingus, didelius automobilius. Britų psichologai atliko tokį tyrimą: parodė moterims vyrų, sėdinčių prabangiuose automobliuose, ir „kibiruose“, nuotraukas. Dailioji lytis iškart susižavėjo „turtuoliais“, tarsi prabanga savaime reikštų seksualumą. Meskite tokią nesąmonę iš galvos!

Šiuo atveju apie vyro seksualumą reikėtų diskutuoti ne sąmonės lygmenyje, o kalbėti apie tai gilinantis į pasąmonę.

O pasąmonė sako tai, ko galbūt kartais nesitikime. Iš tiesų, didelius galingus automobilius dažniausiai vairuoja tie vyrai, kurie gali tokius automobilius išlaikyti ir jų kuro bakus pripildyti. Jei ieškote vyruko, kuris pripildytų jūsų intymų gyvenimą pilnatvės, bėgite kuo toliau nuo didelių džipų ir humerių vairuotojų. Tipiškas tokio monstro vairuotojas – pagyvenęs verslininkas su pilvuku, stokojantis seksualinės fantazijos ir išminties. Jis turėtų būti nuobodus, garbėtroška, galbūt net egoistas. Žodžiu, daugeliu atvejų „nuvytęs“.

Galbūt jums ir netikėta išvada, tačiau... kuo silpnesnė vyro potencija, tuo didesnį automobilį jis perka. Juk vyrai iš prigimties yra gaidžiukai, kurie nori pasipuikuoti savo plunksnelėmis. O plunksnos dar nereiškia seksualumo. Tai – tik išorė, blizgesys. Po dideliu automobiliu ir šimtais arklio galių vyrai slepia savo... silpnumą. Neapsigaukite.  Taigi vyrui su dideliu automobiliu reikia ne beprotiško ar kokybiško sekso. Jam pakanka, kad jį kažkas pamatys už prabangaus automobilio vairo ir pasakys „vau, tu esi vyras“.

Tai kur ieškoti seksualaus fainuolio, su kurio galima smagiai leisti ir žvaigždėtas naktis, ir linksmai dūkti kopose prie jūros? Tokie vyrukai vairuoja nedidelius, bet greitus, sportiškus automobilius. Jiems svarbu ne (tik) išorė, bet pojūtis, kurį suteikia pagreitis ir tikslus vairavimas. Vyrukas, suvaldantis sportišką, neprifarširuotą elektronikos automobilį, puikiai suvairuos ir moterį lovoje: patrakusią ir temperamentingą. O flegmatišką merginą gerokai įkaitins. Tuo tarpu itin komfortabilaus automobilio savininkas, tikėtina, lovoje yra išlepęs.

Tačiau tai nereiškia, kad moteriai reikia dairytis tik į „Porsche“, ieškant svajonių meilužio. Mažas stilingas mikroautobusiukas, „vabalas“, „mini cooperis“, mažas BMW ar mercedesas coupe – vieni seksualiausių automobilių tiems, kurie mėgsta žvelgti giliau, nei vien tik po varikliu.

Keletas praktinių liaudiškų patarimų

Tas, kuris važinėja įžūliai, nepaiso raudonos šviesoforo šviesos, braunasi pro kitus automobilius, žodžiu, yra kelių „chamas“ – stengiasi prisimeilinti kiekvienai moteriai. Lovoje jis vaidina kone karalių, o po to paklausia: „Na, argi aš nenuostabus“. Fui, banalu. Apie tokius vyrus daugiau skaitykite www.fotopolicija.lt.

Mėgstantys komfortą sėdi tik geriausių markių automobiliuose. Vadinamosiose „sofose“. Jie mėgsta būti glostomi, o patys glamonėja atmestinai. Apgailėtini egoistai.

Vyriškis, kuris važinėja automobiliu su liuku ar atvirais langais, yra gamtos vaikas. Jis myli seksą laisvėje, gamtoje. Tokie vyrukai mėgsta „bitlų“ laikus menančius VW autobusiukus, kemperius.