BYD prasitarė, kad šiuo metu kuriamas superautomobilis, kuris iki 100km/h pagreitės per 3,9 sekundės. Jei kinams pavyks sukurti tokį modelį, superautomobilių rinka bus priversta priimti naują žaidėją.

BYD skelbia, kad naujasis modelis kol kas pramintas kodiniu E9 trumpiniu, tačiau planuojama jį pakrikštyti „Han“ vardu. Jokių oficialių nuotraukų ar superautomobilio brėžinių BYD kol kas neplatina. Kinai atskleidžia, kad superautomobilis turės hibridinę elektros variklio sistemą.

Kinijos automobilių gamintojas BYD šiuo metu jau yra išleidęs „Qin“ modelį. Po jo variklio gaubtu sumontuotas 1,5 litro darbo tūrio turbina aprūpintas motoras, kuris suporuotas su elektros jėgaine. Iki 100 km/h jis, anot gamintojo, įsibėgi per 5,9 sekundės. Tiesa, pateikiami tik gamintojo duomenys ir kiti šaltiniai įsibėgėjimo testo nėra atlikę.

BYD yra sukūręs ir SUV kategorijos automobilį Jo ratus suka analogiška sistema, tačiau variklis čia galingesnis – 2,0 litro darbo tūrio. Šis modelis 100 km/h greitį išvysto per 4,9 sekundės. Vėlgi, remiamasi tik gamintojo fantazija.

Kadangi BYD dar neturi patirties kuriant superautomobilius, bus gana smalsu sužinoti, kaip kinai sugebės „nupjauti“ dar vieną sekundę nuo galingiausio jų variklio rezultato ir sukurti superautomobilį, iki 100 km/h galintį įsibėgėti per 3,9 sekundės.