Todėl būtina sukurti unifikuotą variklio burzgimą imituojantį garsą, kuris taptų nuolatiniu garsiniu signalu, įspėjančiu pėsčiuosius apie atvažiuojantį elektromobilį. Kol eismo ekspertai ir standartizacijos specialistai suka galvas, kaip „įgarsinti“ švelniai liūliuojantį elektromobilio motorą, ši tema tampa interneto pokštų objektu ir menininkų įkvėpimo šaltiniu.

Savitą atsakymą į visus jaudinantį klausimą pateikė ir „Volkswagen“ bendrovė. Neseniai internete pasirodė nuotaikingas vaizdo klipas ilgu pavadinimu „Gatvės garsai. Elektrinis Volkswagen mobilumas“. Klipo herojus – mažuoju „Volkswagen e-up!“ važiuojantis „beatbokso“ artistas Fatihas Sahinas, netikėtomis savos kūrybos kompozicijomis „įgarsinantis“ tyliai riedantį automobiliuką.

„Beatboksas“ – šiuolaikinio vokalinio meno rūšis, pagrįsta ritminių kompozicijų ir melodijų kūrimu bei muzikos instrumentų grojimo imitavimu žmogaus balso priemonėmis.

„Volkswagen e-up!“ su papildomais paslėptais garsiakalbiais ir ant galinės sėdynės sėdinčiu artistu rieda Stokholmo gatvėmis. Staiga mašinytė prapliumpa keisčiausiais garsais – įvairių motorų gaudimą, plerpimą, dūzgimą ir primenančiomis „beatbokso“ kompozicijomis. Nustebę praeiviai atkreipia dėmesį į neįprastą eismo dalyvį, kai kurie puola fotografuoti ir filmuoti mobiliaisiais telefonais.