Ir ne veltui. Nuo pat pirmojo DRAG čempionato etapo, vykusio gegužės 23 d., Lietuvos sportininkai greičio rekordus gerino net 5 kartus. Tuomet Giedrius Jurevičius, vairuojantis įspūdingos konstrukcijos FIAT ALTERED pasiekė naują rekordą - 8,81 s.

Antrojo čempionato etapo, kuris įgijo festivalio "Autoplius DRAG DAYS" statusą, metu, dviejų dienų lenktynėse pasivaržyti susirinko rekordinis dalyvių skaičius – 128 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Šiose varžybose Lietuvos rekordas buvo gerinamas net 3 kartus! Prestižinėmis jau tapusiose "Autoplius DRAG DAYS" lenktynėse greičiausias buvo Mindaugas Beniušis, jokių šansų varžovams nepalikęs su savo "monstriška" Toyota Supra. M. Beniušis ketvirčio mylios trasą įveikė per 8,33 sekundės, o automobilio greitis ties finišo tiesiąją pasiekė net 273 km/h!

Įsimintiniausiu 2015-ųjų metų Lietuvos DRAG įvykiu, įrašytu į lenktynių įstoriją, laikomas trečiajame Autoplius Lietuvos DRAG čempionato etape “skrajojančio” Giedriaus Jurevičiaus pasiektas trasos laikas – net 7,98 sekundės! G. Jurevičius tapo pirmuoju Lietuvos traukos lenktynių sportininku, sugebėjusiu perkopti 7 sekundžių ribą. Toks rezultatas tarp dragerių yra laikomas pasaulinio lygio pasirodymu.

Taigi, viso šio DRAG sezono kulminacija - jau rugsėjo 5-ąją Kazlų Rūdos aerodrome, kur 1/4 mylios trasoje grumsis ne tik greičiausi Lietuvos dragerių automobiliai, bet ir pirmą kartą šios trasos istorijoje lenktyniausiantys motociklai! Motociklininkai varžysis net 4 klasėse:

A1 – dviejų ratų registruoti motoroleriai ir motociklai iki 125cc.

A2 – dviejų ratų registruoti motociklai iki 600cc.

A3 – dviejų ratų registruoti motociklai neribota variklio apimtimi .

A-PRO -  sportiniai laisvos konstrukcijos dviejų ratų motociklai neribota variklio apimtimi.

"Pamatysite tai, ko dar nematėte”, - žada DRAG lenktynių organizatoriai Rolandas Šležas ir Linas Trečiokas.

Registracija www.zaibelis.lt

Daugiau info www.dragdays.lt