Pasiruoškite užvesti variklius ir atvykti į Kazlų Rūdos aerodromą! Pirmą kartą, Lietuvos automobilių sporto istorijoje, kariniame aerodrome bus surengtos grandiozinės Drag‘o varžybos, kurios truks net dvi dienas.

Birželio 14-15 dienomis, Kazlų Rūdos aerodrome bus surengtas bendras, Lietuvos ir Latvijos drag‘o čempionato etapas į kurį žada atvykti daugiau kaip 100 greičio mėgėjų.

Ne vienerius metus su mūsų kaimynais, Latviais, bendradarbiaujantys Lietuvos drag čempionato organizatoriai teigia, jog artėjančiame festivalyje galima tikėtis dalyvių antplūdžio.

„Kitaip negu kitos varžybos, drag‘e gali dalyvauti kiekvienas turintis šalmą ir galingą automobilį“, pridūrė renginio organizatorius Rolandas Šležas.

„Drag varžybos yra universaliausios lenktynės pasaulyje. Automobilių spektras labai platus. Nuo paprastučių Volkswagen Golf iki labai brangių ir greitų Nissan GT-R, Porsche 911, Ferrari 458 Italia ar neatpažįstamai pasikeitusios Toyota Supra.“

Dvejas dienas trunkančioje fiestoje bus galima pamatyti ne tik greičiausius Lietuvos ir Latvijos bolidus. Renginio organizatoriai pasirūpino, kad kiekvienas žiūrovas turėtų pakankamai pramogų ir galėtų gerai praleisti laiką.

Renginio metu bus galima išgirsti G&G Sindikato ir Lino Adomaičio koncertą, pamatyti Lietuvos Respublikos karinės technikos parodą ir įspūdingas lenktynes tarp Lėktuvo ir lenktyninio bolido. Tuo tarpu norintiems padidinti adrenalino kiekį savo kraujyje, galės pasivėžinti su riaumojančiu „Drift Taksi“.

Bilietus į festivalį galima įsigyti Bilietai.lt kasose.