„Autoplius Fast Lap“ varžybose šeštadienį pagrindine visų avarijų priežastimi tapo... padanga. Starto-finišo tiesiosios lėtėjimo zoną žyminti padanga čia guli nuo neatmenamų laikų, tačiau lenktynininkams ji užkliuvo būtent 2014-ųjų gegužės 17-ą.

Pirmas į ją rėžėsi jaunausias „Autoplius Fast Lap“ dalyvis Dovydas Najus su „Honda CRX“. Vienuolikmetis prieš pat „Race“ lenktynių finišą kliudė padangą, nuo jos nuskriejo už trasos ribų ir tik per plauką neapvirto.

Praėjus keliolikai sekundžių po D.Najaus triuko tą patį pakartoti bandė ir Livijus Jodeika su „LADA Samara“. Vaizdas buvo mažiau efektingas, tačiau rezultatas panašus – lenktynės baigėsi. 

Galiausiai nelemtoji padanga užkliuvo Gyčiui Vaitulioniui su „Subaru Impreza WRX STI“. Vienas greičiausių „Autoplius Fast Lap“ lenktynininkų kovojo dėl trečios vietos „Race“ lenktynėse ir kiek persistengė. Kliudyta padanga nurovė G.Vaitulionio automobilio duslintuvą kartu su kitomis jo dalimis ir šeštadienis sportininkui baigėsi sėdint žiūrovų tribūnose.