Gegužės 17 dieną vykstančio „Autoplius Fast Lap“ etapo metu veiks automobilininkų Kaziuko mugė, kurią vengdami iliuzijų į medinius šaukštus ir saldžius vaflius organizatoriai pavadino tiesiog prekeivių kampeliu.

Poreikis ir pasiūla

Verslo pradžiamoksliuose rašoma, kad ten kur yra poreikis, atsiranda ir pasiūla. Prekeivių kampelis „Autoplius Fast Lap“ lenktynių metu nėra išimtis. Kiekvieno populiarių žiedinių lenktynių etapo metu renginio dalyviams ir svečiams kyla noras palepinti savo automobilį.

„Lietuviškame „Autoplius Fast Lap“ etape susirenka geras šimtas „Time Attack“ sesijų ir „Race“ lenktynių dalyvių. Tradiciškai, kažkuris lenktynininkas į varžybas pamiršta kažką pasiimti. Dažnai tai būna svarbios smulkmenos – sportinės pirštinės ar batai. Pasitaiko, kad po techninės apžiūros jų automobiliui neleidžiama startuoti dėl trūkstamos detalės, kurią instaliuoti nėra sunku, tiesiog reikia ją turėti. Dauguma šių problemų bus sprendžiamos prekeivių kampelyje“, – pasakoja vienas varžybų organizatorių Kristijonas Vaičys.

Jis priduria, kad ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams kyla noras palepinti savo automobilį čia ir dabar. Tam tikslui gegužės 17 dienos etapo metu veiks prekeivių kampelis, kuriame pirkti tikrai bus ką – sportinės automobilių detalės, lenktynininko atributai, pasaulėžiūrai skleisti skirti lipdukai ir t.t.

„Sportinės detalės dažnai naudojamos ne tik sportiniams automobiliams. Net tokie paprasti automobiliai kaip pirmos kartos „Volkswagen Golf“ ar visiems gerai žinomas „Honda Civic“ po skoningų prisilietimų tampa akį traukiančiais. Pridėk dar kelis unikalius lipdukus ir tavo automobilis taps vieninteliu ir nepakartojamu“, – sako K.Vaičys.

Garsių ir negarsių pavadinimų prekės

Iki varžybų starto likus kiek daugiau nei savaitei, dalyvavimą „Autoplius Fast Lap“ patvirtino pusė tuzino prekeivių. „XTRA Motorsport“, kaip ir „TRT-Shop“ bei „Autodina Racing Shop“ vitrinose išrikiuos sportinių automobilių dalis bei aksesuarus, taip pat – lenktynininko ekipiruotės sudėtinius dalykus, tokius kaip šalmai, sportiniai kombinezonai ar pirštinės.

Prie šių krautuvėlių prisijungs ir ilgametis „Autoplius Fast Lap“ partneris, už visus renginio metu naudojamus lipdukus atsakingas „Sticky.lt“ kolektyvas. Jų palapinėje problemų išleisti kelias dešimtis litų nebus – stilingų lipdukų asortimentas milžiniškas.

Kviečia visus

Prekeivių sąrašas dar nėra galutinis, todėl organizatoriai kviečia visus, kuriems būtų įdomu sutikti kelis tūkstančius automobilių gerbėjų. Juk „Autoplius Fast Lap“ niekada nebuvo tik lenktynės – tai vieta bendruomenei susitikti, pakalbėti ir pasigrožėti kokybiška automobiline švente.

„Mūsų 2014-ųjų sezono šūkis – šeštas sezonas greitesnis už penktą. Darome viską, kad šeštadienis Kačerginės „Nemuno žiede“ būtų geresnis visomis prasmėmis – bus daugiau lenktynių, greitesni automobiliai, daugiau atrakcijų žiūrovams. Geresnės vietos pristatyti savo produkcijai būtų sunku sugalvoti“, – sako pats lenktynininko kėdę išbandysiantis organizatorius Kristijonas Vaičys.